Sexy Bar Refaeli je na titulce Sport Illustrated!

Je krásná, je sexy a vůbec na nic si nehraje... Možná i proto se tato krásná modelka jménem Bar Refaeli nyní objevila na titulní stránce nejočekávanějšího vydání magazínu Sport Illustrated! Velkou fotogalerii naleznete zde!

Modelka Bar Rafaeli při focení v plavkách

Bar Refaeli – něco o životě téhle celebrity

Tahle přední světová modelka se narodila v roce 1985 v izraelském městě Hod HaSharon. Tady také vyrůstala na ranči, kde její rodiče chovali koně a ještě zřejmě ani netušili, co z jejich malé holčičky nakonec bude.

 

V 15-ti letech však měla o svém životě jasno. Přišla první profesionální modelingová smlouva a kariéra této krásky šla strmě vzhůru. Několikrát vyhrála soutěž Model of The Year. Díky úspěchu v této soutěži si ji vybraly na své obálky prestižní světové magazíny.

 

Její život se však netočí jen kolem modelingu. Zahrála si v jedné izraelské telenovele a nyní se připravuje na natáčení snímku Session pod vedením izraelského režiséra Marca Bicega.

Sexy ženy – Bar Refaeli patří mezi ty nej

Tenhle typ žen může zkrátka dělat cokoli a vždycky u toho budou vypadat skvěle. Bar Refaeli je typický příklad ženy, která vypadá výborně za každé situace. Je krásná jak v dokonalém make-upu, kdy fotí pro prestižní magazíny, tak i na pláži, kde se povaluje zcela přirozená. Okolí nezbývá nic jiného, než jen tiše závidět a obdivovat její ladné křivky.

Leonardo DiCaprio a Bar Refaeli – dnes už jen minulost

Tahle známost skončila zhruba po půl roce. Leonardo má rád večírky, rád se baví a chodí domů v ranních hodinách. Tohle tempo zkrátka Bar nevydržela, nebo spíš nechtěla vydržet. Jako modelka musí vypadat dobře a dlouhé ponocování kráse rozhodně nesvědčí. Navíc, koho by bavilo na svou drahou polovičku neustále čekat a trápit se s kým a kde si zrovna užívá svého mládí?

Další zajímavé informace o sexy celebritách:

Helen Swedin - sexy manželka Luise Figa

Carmen Electra versus Pamela Anderson

Nejvíce sexy češky - top 10

Kelly Clarkson - nadějná hvězda Ameriky

Velmi vnadná Andrea Vránová - Kloboučková...

Eva Aichmajerová (nejen) nahá

Lucie Borhyová a její ňadra

Laďka Něrgešová je posedlá sexem

Vnadná Berenika Saudková

Michaela Ochotská a fotky pro Playboy

Sexy kalendář Agáty Hanychové

Oblíbená zpěvačka Lily Allen

Krásná a sexy Elisha Cuthbert

Krásná ošklivka Katka

Veronika Vařeková - prostě dokonalá...

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Katy Perry: z kostelové lolity sexy symbolem

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies