Veronika Vařeková – prostě dokonalá….

Supermodelka Veronika Vařeková je nejen žádanou celebritou, ale také velmi krásnou a sexy ženou s dokonalými křivkami, které ji nadělila příroda. Veronika je také velmi chytrá a má dobré srdce.

Modelka Veronika Vařeková při svém reklamním focení

Veronika Vařeková – něco málo ze života

Veronika Vařeková se narodila 31.května 1977 v Olomouci. Veronika začla v New Yorku studovat historii umění, ale bohužel ji nedostudovala. Nabídka na práci modelky ji zaujala a vytížila natolik, že musela studium ukončit.

 

V roce 2004 se Veronika poprvé objevila na titulní straně plavkové edice časopisu Sports Illustred – čímž se automaticky umístila do řad supermodelek. Veronika se v téže roce provdala za známého hokejistu Petra Nedvěda, bohužel jejich manželství dlouho nevydrželo, trvalo přibližně dva roky. Nyní je Veronika sama, takže pánové máte šanci.

Sexy Veronika Vařeková – nejen krásná, ale také chytrá

Supermodelka Veronika Vařeková je nejen velmi krásná žena s dokonalými křivkami, které ji nadělila příroda. Veronika je také žena, která je velmi chytrá a má dobré srdce. Jako další z mnoha modelek se začala věnovat charitě. Od roku 2005 je Veronika Vařeková patronkou kojeneckého ústavu v Olomouci.

Rubrika sexy ...

Michaela Ochotská a fotky pro Playboy

Sexy kalendář Agáty Hanychové

Oblíbená zpěvačka Lily Allen

Krásná a sexy Elisha Cuthbert

Krásná ošklivka Katka

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Nejmodernější vychytávky na vaše kolo
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies