Velmi vnadná Andrea Vránová - Kloboučková...

Druhá vicemiss České republiky roku 2001,vyhledávaná modelka, aktivní cvičitelka pilates a velmi sexy žena – tak taková je Andrea Vránová – Kloboučková. Chcete se o této velmi vnadné krásce dozvědět více?

Modelka Andrea Vránová na fotografii s cigaretou

Sexy Andrea Vránová – něco málo z jejího života

Druhá vicemiss České republiky roku 2001, vyhledávaná modelka, aktivní cvičitelka pilates a velmi sexy žena – tak taková je Andrea Vránová – Kloboučková. Andrea je nejen velmi krásná,ale také velmi aktivní... Při manželských a rodičovských povinostech, cvičení a modelingu stíhá ještě plnit také titulní stránky různých deníků (nejen bulvárních).

Andrea versus erotické fotky - repete pro Playboy?

Andrea dostala v poslední době několik nabídek na focení do lechtivých časopisů. S nahotou problém rozhodně nemá, ale zadarmo se svlékat rozhodně nechce nikdo, takže ani Andrea ne. Její krásu, tak jak ji bůh stvořil, jsme již však obdivovat mohli v jednom nejmenovaném pánském časopise.

Sexbomba Andrea Vránová a její prsa

To čeho si na Andreii jako první zaručeně všimnete, jsou její nepřehlédnutelné „pětky“. Tak co pánové, myslíte si, že velká prsa jsou výhoda a nebo nevýhoda? Jak sama Andrea říká: "Mnozí si myslí, že svoje prsa považuji za přednost, ale opak je pravdou. Noste s sebou tři kila navíc! Budou vás neustále bolet záda a na velké sportování s takhle velkými prsy raději zapomeňte“.

Ze soukromí Andrei Vránové- Kloboučkové

Andrea Vránová je manželka známého hokejisty Jana Kloboučka, se kterým má dceru Annu. Dle všeho je to šťastně zamilovaný manželský páreček, takže pánové, máte smůlu...

Další zajímavé informace o sexy celebritách:

Lucie Borhyová a její ňadra

Laďka Něrgešová je posedlá sexem

Vnadná Berenika Saudková

Michaela Ochotská a fotky pro Playboy

Sexy kalendář Agáty Hanychové

Oblíbená zpěvačka Lily Allen

Krásná a sexy Elisha Cuthbert

Krásná ošklivka Katka

Veronika Vařeková - prostě dokonalá...

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Sexy Nicole Scherzinger v 'Men in Black 3'
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies