Alena Šeredová – dokonalost sama?

Každý ji zná... Ženy jí závidí její dokonalost, muži ji prostě musí obdivovat. Ano není řeč o nikom jiném, než o Aleně Šeredové. V dnešním článku si povíme více právě o této sexy ženě...

Modelka Alena Šeredová při svém reklamním focení

Sexy ženy – Šeredová je prostě dokonalá

Tuhle přední českou topmodelku asi nejlépe charakterizují tři čísla: 94 – 60 – 92. S těmito mírami není divu, že se Alena Šeredová úspěšně zúčastnila soutěže Miss České republiky.

 

Nakonec sice skončila druhá, ale díky jazykovým problémům tehdejší miss Kateřiny Stočesové reprezentovala naši republiku na Miss Universe, kde skončila dokonce na čtvrtém místě.

Erotické fotky pro MAX – něco ze života Aleny Šeredové

Alena Šeredová se narodila 21. března 1978 v Praze, kde také vyrůstala a kde dostala již v 15 letech svou první práci jako modelka. Její první fotky má na svědomí přední český fotograf Jadran Setlík.

 

Alena se nakonec vykašlala na kariéru letušky a začala se plně věnovat modelingu. Nyní žije Alena Šeredová již několik let v Itálii. Má za sebou focení pro ty nejprestižnější módní značky.

 

Nafotila kalendář MAX, kde se všem svým fandům ukázala v celé své kráse. Vystupovala v několika populárních televizních pořadech v Itálii a zahrála si dokonce ve filmu Christmas in Love s velice slavným a populárním hercem Dannym DeVitem.

Celebrity – s přítelem Gianluigim Buffonem je šťastná

V současné době žije Alena Šeredová se svým přítelem, kterým není nikdo jiný než italský reprezentační gólman - Gianluigi Buffon, který nyní působí v italském velkoklubu Juventus Turín.

 

S Gianluigim se v loňském prosinci dočkali přírustku v podobě jejich syna Louise Thomase. Alena 28. prosince porodila a ještě stihla hned 2. ledna oslavit Nový rok se svými nejbližšími.

Další zajímavé informace o sexy celebritách:

Helen Swedin - sexy manželka Luise Figa

Carmen Electra versus Pamela Anderson

Nejvíce sexy češky - top 10

Kelly Clarkson - nadějná hvězda Ameriky

Velmi vnadná Andrea Vránová - Kloboučková...

Eva Aichmajerová (nejen) nahá

Lucie Borhyová a její ňadra

Laďka Něrgešová je posedlá sexem

Vnadná Berenika Saudková

Michaela Ochotská a fotky pro Playboy

Sexy kalendář Agáty Hanychové

Oblíbená zpěvačka Lily Allen

Krásná a sexy Elisha Cuthbert

Krásná ošklivka Katka

Veronika Vařeková - prostě dokonalá...

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Monika Bagárová – nejsvůdnější lolitka českého šoubyznysu

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies