Simona Krainová versus Tereza Maxová

Obě jsou krásné, slavné, úspěšné, blond a také nesmírně sexy. Pojďme se společně na tyto dvě veleúspěšné české topmodelky, tedy Terezu Maxovou a Simonu Krainovou, podívat pěkně pod lupou.

simona krainova

Sexy sen mnoha mužů – Simona Krainová

Simona Krainová se narodila 19. února 1973 v Havířově. Snem Simony Krainové bylo dostat se z Havířova do velkoměsta a prorazit ve světě módy. A podařilo se jí to!

V roce 1990 odjela do Paříže (po vítězství v konkurzu prestižní agentury Madison Models). Dnes její jméno znají téměř všichni módní návrháři, co ve světě módy něco znamenají.

Simona Krainová – modelka a nebo úspěšná herečka?

I přes své pracovní vytížení ve Francii, Americe nebo Německu se stihla Simona v České republice proslavit i jako herečka v hlavní roli českého, celovečerního filmu Kamarád do deště II a v úspěšné komediální trilogii Byl jednou jeden polda.

Tereza Maxová – kráska z Pardubic

Tuto krásku z Pardubic, která svůj život zasvětila modelingu a charitě není potřeba nijak zvlášť představovat. Její tvář se objevila na titulní straně britského Vogue, stejně jako na předních stranách Elle, Marie Claire a Glamouru.

Prošla po všech významných přehlídkových molech – Dior, Chanel, Prada, Gucci, YSL, Ralph Lauren a byla tváří pro reklamní kampaně takových značek jako jsou Karl Lagerfeld, Donna Karan, Hermés, La Perla, Vichy a L´Oreal.

Andělská Tereza Maxová – sexy žena s velkým srdcem

Tereza Maxová si během své neuvěřitelné kariéry v módním průmyslu vysloužila mnoho uznání. Nejen pro svou profesionalitu v oblasti modelingu, ale také, a hlavně, pro svou pomoc dětem prostřednictví její nadace.

Ani na vrcholu své kariéry neztratila kontakt se skutečným světem. Nadace Terezy Maxové má pod patronátem více než 16.000 tisíc dětí v České republice.

Další zajímavé informace o sexy celebritách:

Helen Swedin - sexy manželka Luise Figa

Carmen Electra versus Pamela Anderson

Nejvíce sexy češky – top 10

Kelly Clarkson – nadějná hvězda Ameriky

Velmi vnadná Andrea Vránová - Kloboučková...

Eva Aichmajerová (nejen) nahá

Lucie Borhyová a její ňadra

Laďka Něrgešová je posedlá sexem

Vnadná Berenika Saudková

Michaela Ochotská a fotky pro Playboy

Sexy kalendář Agáty Hanychové

Oblíbená zpěvačka Lily Allen

Krásná a sexy Elisha Cuthbert

Krásná ošklivka Katka

Veronika Vařeková - prostě dokonalá...

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Jean Dujardin alias Brice, agent OSS 117 a George Valentin

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies