Sexy Zuzana Belohorcová

Zuzana Belohorcová je slovenská herečka a moderátorka. Již delší dobu ji však můžeme vídat převážně v českých pořadech. Mimo jiné moderovala pořad Peříčko, zkusila si i práci v rádiu.

Moderátorka Zuzana Belohorcová při focení na pláži

Ženy jako Zuzana se mužům líbí

Zuzana Belohorcová, známá moderátorka a herečka, se narodila 24.2.1976 ve slovenské Žilině ve znamení ryb. Její kariéře předcházelo studium na bratislavské Státní konzervatoři (obor operní zpěv a hra na klavír). Více než zpěvu se však krásná Zuzana věnovala a stále věnuje moderování a herectví. Po studiích začala pracovat jako hlasatelka a moderátorka počasí.

Moderovala hlavně erotické pořady

Díky jejím sexy křivkám netrvalo dlouho a slovenská televize Markíza angažovala Zuzanu na post moderátorky erotického pořadu LASKANIE. Po tři roky dráždila muže na Slovensku, poté se o ni začali zajímat na TV Nova, kde se uvolnilo místo v podobném lechtivém pořadu - Peříčko. V roce 2004 dostala příležitost uvádět dvouhodinovou talkshow Zuzanight na rádiu Evropa 2, navíc v atraktivním čase – od 20 hodin.

Zuzana Belohorcová a péče o vlasy

Zuzana Belohorcová na sebe taky prozradila, že často a ráda chodí ke kadeřníkovi. Péči o vlasy raději svěřuje odborníkům, sama si prý zvládne vlasy maximálně umýt a vysušit. Jak je vidět, tato péče jí vyhovuje, její blonďatou hřívu jí mnoho žen jen tiše závidí...

Zuzana, její milenec a skandál

V souvislosti se Zuzanou Belohorcovou a jejím přítelem Vlastimilem Hájkem byl v poslední době propírán tiskem obrovský skandál. Po zveřejnění fotografií z dovolené Jiřiny Bohdalové, na kterých se objevila nahá, padlo první obvinění právě na tento pár. Fotky pravděpodobně pořídil někdo úplně jiný, tlak na svoji osobu ovšem Zuzana nevydržela a psychicky se zhroutila.

Další zajímavé informace o sexy celebritách:

Helen Swedin - sexy manželka Luise Figa

Carmen Electra versus Pamela Anderson

Nejvíce sexy češky – top 10

Kelly Clarkson – nadějná hvězda Ameriky

Velmi vnadná Andrea Vránová - Kloboučková...

Eva Aichmajerová (nejen) nahá

Lucie Borhyová a její ňadra

Laďka Něrgešová je posedlá sexem

Vnadná Berenika Saudková

Michaela Ochotská a fotky pro Playboy

Sexy kalendář Agáty Hanychové

Oblíbená zpěvačka Lily Allen

Krásná a sexy Elisha Cuthbert

Krásná ošklivka Katka

Veronika Vařeková - prostě dokonalá...

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

I věda může být populární

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies