Nejvíce sexy krásky ze světa sportu

Na sportovní zápolení se většinou nechodí jen kvůli sportu samotnému. Jedná se také o jakousi show a to se vším všudy. A pokud tu show předvádí taková kráska, jakou je například Maria Sharapova, je opravdu na co koukat…

Modelka Kajsa Bergquist při focení na pohovce v limuzíně

Anna Kurnikovová- tenistka nebo spíš modelka?

Anna Kurnikovová tenis začala hrát už ve svých 5 letech. Narodila se v Rusku, ale později její rodina emigrovala do USA. Na okruhu ATP nezvítězila sice v žádném významném turnaji, přesto se stala hráčkou světové špičky.

 

Více než tenisu se tato ruská kráska, která dokázala pobláznit miliony mužů na celém světě, věnovala modelingu. V roce 1998 byla nominována prestižním časopisem People mezi padesát nejkrásnějších žen světa.

Celebrity- Maria Sharapova

Říkali o ní, že je to nástupkyně Kurnikovové. Ano, stejně jako před několika lety Anna, brázdí nyní Maria módní mola a objevuje se na předních stránkách nejrůznějších magazínů. Než přijde na kurt, pečlivě zkontroluje, jestli vypadá dokonale a pak jde teprve hrát. Na rozdíl od své předchůdkyně však dokáže Maria Sharapova tenisové turnaje i vyhrávat…

Ineta Radeviča nafotila sexy erotické fotky pro Playboy

Ineta Radeviča je lotyšská trojskokanka a dálkařka. Získala bronz na mistrovství Evropy do třiadvaceti let a odborníci do ní vkládají velké naděje. Kromě toho ve svých třiadvaceti letech nafotila sérii fotek pro magazín Playboy a opravdu jí to na nich moc sluší.

Krásná atletka Kajsa Bergqvist

Kajsa Margareta Bergqvist je švédská výškařka. Ve svých 31 letech sice již ukončila kariéru, ale úspěchů tato sympatická a stále usměvavá atletka slavila mnoho.

 

Je držitelkou bronzové medaile z olympijských her, jedné zlaté a dvou bronzových medailí z mistrovství světa v atletice a jedné zlaté a jedné bronzové medaile z mistrovství Evropy.

Další zajímavé informace o sexy celebritách:

Helen Swedin - sexy manželka Luise Figa

Carmen Electra versus Pamela Anderson

Nejvíce sexy češky – top 10

Kelly Clarkson – nadějná hvězda Ameriky

Velmi vnadná Andrea Vránová - Kloboučková...

Eva Aichmajerová (nejen) nahá

Lucie Borhyová a její ňadra

Laďka Něrgešová je posedlá sexem

Vnadná Berenika Saudková

Michaela Ochotská a fotky pro Playboy

Sexy kalendář Agáty Hanychové

Oblíbená zpěvačka Lily Allen

Krásná a sexy Elisha Cuthbert

Krásná ošklivka Katka

Veronika Vařeková - prostě dokonalá...

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Courteney Cox opět ve filmu Vřískot

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies