Victoria Silvstedt - švédská sexbomba

Victoria Silvstedt je to nejlepší, co Švédsko světu nabídlo za posledních několik let. Její kariéra šla strmě vzhůru, uvidíme, jestli nebude následovat ještě strmější pád. Žhavé fotografie Victoria Silvstedt naleznete právě zde!

Švédská modelka Victoria Silvstedt pózuje nahá na fotografii

Sexy ženy – něco ze života švédské krásky

Idol ženské krásy, Victoria Silvstedt, se narodila 19. září roku 1974 ve znamení panny. Malá švédská vesnička Skelleftea, ze které Victoria pochází, na ni dnes musí být patřičně hrdá. Otec ji od ranného věku vedl ke sportu.

 

Až do její plnoletosti jsme Victorii mohli vídat na lyžařských svazích. Poté se však její názor na sport změnil a řekla si, že je čas na nějakou změnu. Rozhodla se začít věnovat modelingu, v roce 1993 se přihlásila do soutěže Miss Švédsko.

Miss Švédsko – převálcovala všechny soupeřky

Se svými 180-ti centimetry a téměř dokonalými mírami v soutěži Miss Švédsko 1993 oslnila celé publikum i porotu. Po tom, co v soutěži předvedla, nebylo o titulu Miis Švédska 1993 pochyb. Victoria postoupila na Miss World, kde už sice nezazářila tak, jako na domácí půdě, ale stejně se nakonec umístila v TOP 10.

 

Od té doby byla její kariéra na vzestupu. Následující kroky nevedly nikam jinam než do Mekky módního průmyslu - do Paříže. Zanedlouho se začala objevovat na titulních stránkách těch nejprestižnějších magazínů a módních časopisů.

Úspěchy Victorie Silvstedt – zapadla mezi ty nej celebrity

Miss Švédska, to byl jen začátek Victoriiny kariéry. Tři roky po Miss, v roce 1996, ji objevil světoznámý magazín Playboy, kde se stala Miss měsíce prosinec. O rok později byla zvolena Playmate. Její kroky se ale nezastavily ani zde. Rozhodla se okusit chuť herectví a objevila se v několika menších filmových rolích a televizních programech.

Další zajímavé informace o sexy celebritách:

Helen Swedin - sexy manželka Luise Figa

Carmen Electra versus Pamela Anderson

Nejvíce sexy češky - top 10

Kelly Clarkson - nadějná hvězda Ameriky

Velmi vnadná Andrea Vránová - Kloboučková...

Eva Aichmajerová (nejen) nahá

Lucie Borhyová a její ňadra

Laďka Něrgešová je posedlá sexem

Vnadná Berenika Saudková

Michaela Ochotská a fotky pro Playboy

Sexy kalendář Agáty Hanychové

Oblíbená zpěvačka Lily Allen

Krásná a sexy Elisha Cuthbert

Krásná ošklivka Katka

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Profil: Yannick Noah

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies