Tereza Pergnerová – vzestup a pád

Každý ji zná, někteří ji obdivují, jiní zatracují. My jsme si na ni udělali vlastní názor a to samé doporučujeme i vám. Pojďte se s námi podívat, jak šel čas s Terezou Pergnerovou a jejím životem.
Moderátorka Tereza Pergnerová při moderování pořadu Vyvolení

Mezi celebrity pro Terezu nevedla jednoduchá cesta

Tereza Pergnerová se narodila v Praze 25.6.1974 ve znamení raka. Narodila se v rodině herečky Jany Pergnerové a známého textaře Eduarda Pergnera (Boris Janíček). Starší bratr, kterého Tereza má, je také velice talentovaný. Pokusila se studovat konzervatoř, která však byla nad její síly a nedotáhla ji do zdárného konce.

 

V roce 1994 rozjela na televizi Nova hudebně zábavný pořad pod názvem ESO. Její osobitý styl moderování se zalíbil většině českých teenagerů. U tohoto pořadu vydržela do roku 1999, kde začala její další životní etapa.

I sexy ženy mohou spadnout na dno...

Zcela vyčerpaná se musela moderování Esa vzdát. Důvod byl jednoduchý, ale o to závažnější. Tereza se stala závislou na tvrdých drogách, jako je pervitin a později dokonce heroin. V roce 2000 sice porodila syna, ale v té době byla ještě stále závislá na drogách.

 

V nejhorších životních zkouškách jí byli oporou hlavně její rodiče, i když otec v roce 2001 umírá, pro Terezu špatné roky zdaleka nekončí. Na léčbu se Tereza přihlásila až po čtyřech letech na drogách. Několikrát se pokusila o detox, ale několikrát jí to také nevyšlo.

Tereza Pergnerová – z nejhoršího je venku

Každý si však zaslouží další šanci a pro Terezu přišla v podobě moderování velice úspěšné reality show Vyvolení v roce 2005 a druhého pokračování Vyvolení 2 v roce 2006. Těmito pořady se opět zviditelnila a její popularita začala zase stoupat. Bylo to pro ni opravdu šťastné období i proto, že jí soud vrátil do péče milovaného syna.

Další zajímavé informace o sexy celebritách:

Carmen Electra versus Pamela Anderson

Nejvíce sexy češky - top 10

Kelly Clarkson - nadějná hvězda Ameriky

Velmi vnadná Andrea Vránová - Kloboučková...

Lucie Borhyová a její ňadra

Laďka Něrgešová je posedlá sexem

Michaela Ochotská a fotky pro Playboy

Sexy kalendář Agáty Hanychové

Krásná a sexy Elisha Cuthbert

Krásná ošklivka Katka

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

cestování

Sám na cestách

19.08.2018

carmen

Carmen Electra

03.05.2006

Americká zpěvačka Britney Spears

Britney Spears

03.05.2006

Diskuze

Vybrané video

Ulítnete na kiteboardingu?

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies