Sexy Gemma Arterton

Gemma Arterton se proslavila bondovkou Quantum of Solace. Mezi její nejnovější role patří role princezny Taminy, kterou ztvárnila ve filmu Princ z Persie: Písky času.

Gemma Arterton

Ze života Gemmy Arterton

Gemma Arterton (celým jménem Gemma Christina Arterton) se narodila 12.ledna 1986 v malém městečku Kent na anglickém jihovýchodě. Po ukončení studia na Gymnaziu v Gravesendu nastoupila na Královskou akademii divadelního umění (RADA). Akademii dokončila v roce 2007. Má mladší sestru Hannah, která je zpěvačkou.

Sexy Billie Piper

Sexy Elisha Cuthbert

Sexy Blake Lively

Sexy Lucie Kachtíková

Počátky hvězdné kariéry

Gemma zaznamenala svůj filmový debut v roce 2007 jako Liza v televizním filmu Capturing Mary Stephana Poliakoffa. Ve stejném roce zažila také debut na divadelních prknech ve slavném Sheakspearově Globe Theatre, kde ztvárnila roli Rosaline ve hře Love´s Labour´s Lost. Téhož roku se objevila v komedii ze školského prostředí St. Trinian´s, kde si zahrála hlavní dívčí roli (porazila mimo jiné i Siennu Miller).

Na konci roku 2007 dostala Gemma nabídku, aby si zahrála roli agentky Strawberry Fieldsové v pokračování série o Jamesi Bondovi Quantum Of Solace. Stala se mimo jiné tváří kosmetické značky Avon.

V roce 2008 se objevila v seriálu Tess Of The D´Urbervilles, v roce 2009 ve filmu Piráti na vlnách a také v roli gangsterky z londýnského podsvětí ve filmu Rock´n´Rolla, kde se pod režisérským vedením Guye Ritchieho objevil Gerard Butler, Thandie Newton nebo Karel Roden.

V roce 2010 Gemma zazářila ve filmech Souboj Titánů a Princ z Persie: Písky času, kde ztvárnila roli princezny Taminy. Tato epická akční komedie se odehrává v tajuplné Persii. Líný princ (Jake Gyllenhaal) i přes váhání spojí síly se záhadnou princeznou (Gemma Arterton) a spolu bojují proti temným silám, aby ochránili starověkou dýku. Dýka může osvobodit Sands of Time - dar od bohů, který může vrátit čas a umožnit jejímu vlastníkovi vládnout světu. Film režíroval Mike Newell.

Ze soukromí této sexy krásky

Pánové, pokud máte o Gemmu zájem, tak máte smůlu. Ta je v současné době šťastně zamilovaná do italského podnikatele Stefana Catelliho, kterého si v roce 2010 vzala za manžela. Mezi její záliby patří tanec, zpěv, malování a hra na klavír a kytaru.

Pokochejte se krásou sexy Gemmy v naší bohaté fotogalerii, kterou naleznete pod článkem.

Sexy Kesha Sebert alias Ke$ha

Sexy Ellen Pompeo

Sexy Tatiana Pauhofová

Sexy Charlize Theron

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Nejbizarnější náboženství světa

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies