Nejoblíbenější auta v České republice - 1.díl

Zajímá vás, jaké automobily jsou mezi čechy nejoblíbenější? V našem dnešním článku se dočtete více o nejoblíbenějších autech v České rebublice a také to, proč jsou tak oblíbené.
Osobní automobil Škoda Octavia a boční pohled na přední světla

Škoda Octavia

Škoda Octavia má elegantní tvary, které už od pohledu vyvolávají pocit bezpečí a také luxusu. Nejen proto je Škoda Octavia oblíbená. Toto auto je oblíbené také díky svým jízdním vlastnostem, přijatelné ceně náhradních dílů a přijatelné pořizovací ceně.

Volkswagen Passat

Dalším oblíbeným automobilem je Volkswagen Passat. Toto auto ve své oblíbenosti neustále stoupá. Elegantní a hodnotný design, dobrý výkon. Jedinou nevýhodou Passatů je jejich poměrně vysoká cena. Volkswagen Passat je osobité auto, pro osobité muže.

Citroen C3

Malý velký vůz, i tak by se dal pětidvéřový Citroen C3 nazvat. Citroen C3 je vzhledem ke své malé délce ideálním pohyblivým vozem pro jízdu a parkování ve městě, svým komfortem však je vhodný i pro dálkové jízdy. Svým designem je také velmi specifický.

Škoda Fabia

Škoda Fabia je dalším automobilem v seznamu oblíbených. Fabia je stejně tak, jako Citroen C3 oblíbená, díky své velikosti, designu a také spotřebě, která je pro jízdu ve městě ideální. V nabídce je široká nabídka agregátu pohonu a také pestrá nabídka výbavy vozidla.

Škoda Felicia

Již od roku 1994 se Škoda Felicia vyrábí a pořád je po ní obrovská poptávka. Toto auto na českých silnicích potkáváme neustále. Malá, praktická, pohodlná…ideální vozítko pro řidiče začátečníky i profesionály za nízkou cenu jak vozidla, tak také náhradních dílů. Zkrátka - v jednoduchosti je síla...

Audi A4

Audi A4 je jedním z nejoblíbenějších automobilů na českém i zahraničním automobilovém trhu, především díky svému výkonnému avšak zároveň úspornému motoru a také díky svým bezpečnostním prvkům. Značka Audi si potrpí na spolehlivost, avšak bohužel servis a drahé náhradní díly jsou zápornou stránkou.

Peugot 206

Peugot 206 se vyrábí od roku 1998, tedy nyní je to 10 let, co tento vůz jezdí po českých i zahraničních cestách. Proč je Peugot 206 tak oblíbený? Malý, praktický, se specifickým designem, proto je také tento automobil oblíben u mladší generace. Cena oprav a náhradních dílů je srovnatelná s cenami běžných evropských vozů.

Rubrika Automoto Vám nabízí:

Zajímavý Hummer O2

Rinspeed sQuba - auto nebo ponorka?

Těšte se na nový Lexus LF-A Roadster

Ferrari F430 Spider BIO Fuel

Chevrolet Corvette ZR1 - nový, lepší, výkonější

Lepší a prostornější Audi A3 Sportback

Mitsubishi Eclipse - sportovní vůz

Maybach Exelero - je libo 700 koní pod kapotou?

Audi R8, další člen početné rodiny

Volvo C30, auto stvořené pro Jamese Bonda

BMW M6 Convertible

Mitshubishi Lancer Evo IX

Maseti MC12 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Nejmodernější vychytávky na vaše kolo
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies