Chooper – motorka snů

Brázdit ulice městských sídel nebo snad jen zapadlé vesnické cestičky vedoucí kamsi do neznáma? To vše za doprovodu burácení motoru ve vaši těsné blízkosti? Chtěli byste to zažít? Pořiďte si Chooper. Taková jízda je pak jeden velký prožitek.
Motocykl Chooper při prezentaci na výstavě

Moto - Chooper a jeho charakterizující vlastnosti

Chooper je velmi nízká motorka, kde ani člověk malého vzrůstu nemá problém, s dosahem nohou k silnici, při zastavení. Díky nízkému těžišti má velice dobrou stabilitu a ovladatelnost. Právě pro tyto vlastnosti, motorka bývá často vybírána pro vaše první jízdy v autoškolách. Snad všechny Choopery se vyznačují čtyřdobým motorem, povětšinou velkých objemů, což mu zaručuje hluboký a dunivý zvuk, řinoucí se z výfukového potrubí.

Chooper doladí celkovou image muže

Výběr samotného motocyklu je již záležitostí vkusu každého z vás. Velké množství druhů a tvarů samotného rámu, doprovází individuální provedení nástřiků ba dokonce chromování značné části vašeho Choopera. Konečný vzhled si může dotvořit téměř každý. Poslouží vám k tomu bezpočet prodávaného příslušenství, např. brašny sloužící pro přepravu zavazadel, opěrky, třásně, … Rovněž samotný jezdec pak volí vzhled svého ošacení a přilby dle stylu své vysněné motorky.

Motocykly - jak se dá Chooper maximálně využít?

Samozřejmě Chooper se dá použít v teplých měsících k denní osobní přepravě za zaměstnáním. S vaším miláčkem se pak můžete předvést před kolegy z práce, kde zajisté nebudete mít nouzi o nezájem. Při plánování vaši příští dovolené, pak Chooper také nezůstává v žádném případě stranou. Ideální je nabalit vaše kožené brašny potřebnými zavazadly, posadit se s partnerkou do sedla a vyrazit v dálky širého světa.

Správná auta pro správné muže:

Zajímavý Hummer O2

Rinspeed sQuba - auto nebo ponorka?

Těšte se na nový Lexus LF-A Roadster

Ferrari F430 Spider BIO Fuel

Chevrolet Corvette ZR1 - nový, lepší, výkonější

Lepší a prostornější Audi A3 Sportback

Mitsubishi Eclipse - sportovní vůz

Maybach Exelero - je libo 700 koní pod kapotou?

Audi R8, další člen početné rodiny

Volvo C30, auto stvořené pro Jamese Bonda

BMW M6 Convertible

Mitshubishi Lancer Evo IX

Maseti MC12

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Rugby – sport pro drsňáky
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies