Zuzana Jandová – Miss ČR pro rok 2008

Další, v pořadí již dvacátou Miss ČR se stala dvacetiletá Zuzana Jandová. Zuzana je velmi krásná a sexy dívka, která nesmí v našem internetovém magazínu chybět. Pojďte se společně s námi dozvědět o Zuzce více.

Modelka Zuzana Jandová při reklamním focení v plavkách

Sexy Zuzana Jandová – něco málo z jejího života

Nová Miss ČR Zuzana Jandová se narodila před dvaceti lety v Karviné. V součastné době pracuje jako modelka a připravuje se na studium andragogiky a personálního řízení. Tato kráska z Karviné měří 180 centimetrů a pyšní se mírami 90-63-95. Pánové, pokud máte zájem o Zuzanu, máte bohužel smůlu. Zuzana je již přes rok zadaná. Tato krásná žena má ráda inteligentní muže, kteří mají v sobě sex-appeal a smysl pro humor.

Nová Miss ČR - Zuzana Jandová

Další, v pořadí již dvacátou Miss ČR se stala minulý týden dvacetiletá Zuzana Jandová. Není to však její první vítězství v soutěži krásy, Zuzana již stačila během svého života získat také titul Miss Reneta, Miss léto či Miss Europesport. Zuzana vyhrála v soutěži Miss ČR také titul Miss Silueta. Titul první vicemiss získala v letošním ročníku Miss jednadvacetiletá studentka Zuzana Putnářová z Ostravy a titul druhé vicemiss devatenáctiletá studentka Kristýna Lebedová ze Zlína.

Která z těchto krásek je nejvíce sexy?

Michaela Ochotská a fotky pro Playboy

Sexy kalendář Agáty Hanychové

Oblíbená zpěvačka Lily Allen

Krásná a sexy Elisha Cuthbert

Krásná ošklivka Katka

Veronika Vařeková - prostě dokonalá....

Klára Issová - tajemná a úspěšná

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Monika Bagárová – nejsvůdnější lolitka českého šoubyznysu

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies