Známé sexuální obyčeje na světě

Říká se jiný kraj, jiný mrav a v sexu to skutečně platí dvojnásob. Sex je odpradávna mezi lidmi tématem číslo jedna. Pojďme se dnes podívat na to, jak si sex užívají lidé v různých koutech světa.

Fotografie ženy, která pózuje v červeném prádle

Svět a sexuální zajímavosti

Sexuálních zvyků a obyčejů je na světě skutečně mnoho. Každá země má k sexu samozřejmě poněkud jiný vztah. Říká se jiný kraj, jiný mrav a v sexu to skutečně platí dvojnásob. V některých kulturách si muži pro potěšení žen dokonce zohavují penisy.

 

Stejně zvláštní jsou i různé šokující požadavky na krásu a sexuální přitažlivost žen, například zavěšování různých cinkajících objektů na pohlavní orgány dívek.

Panenská blána je pro ženy velmi cenná

V Americe jsou ženy natolik fascinovány panenskou blánou, že si ji dívky často zachovávají až do svatby. Pokud některá z těchto žen nevydrží a přijde o ni dříve, jsou tamní lékaři připraveni voperovat zájemkyním panenskou blánu zcela novou a neporušenou.

Orální sex -  milují ho nejen muži, ale i ženy

Orální sex byl v dřívějších dobách považován za sexuální praktiky nižších sort lidí, lidí vyšinutých a nevzdělaných. Dnes však tuto aktivitu přiznává téměř 70 procent naší populace. Orální sex milují převážně muži, ženy ho mají sice také rády, ale na muže v tomto směru ztrácejí.

Sex v autě? Proč ne...

Sex v autě je taky velice oblíbeným a to zejména v USA. Jedná se především o zábavu mladých a to i přes to, že je sex v autě v některých amerických státech zakázaný. Lidé v Evropě dávají spíše přednost pohodlí.

 

Některé studie uvádí, že neobvyklé, kruté a neslušné sexuální obyčeje se používají po celém světě. Nelze soudit či se dohadovat o tom, zda některá země má horší nebo lepší sexuální zvyky než jiná.

Svět muže - další zajímavé články pro muže i ženy

Obydlení Marsu - fakt nebo fikce?

Televizní reklamy a jejich vliv na člověka

Ideální hospoda pro správné chlapy

Rybaření - rybolov z břehu i bez navijáku

Nejbrutálnější zločiny historie

Je normální být nevěrný?

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Nejkrásnější Prdelka zpátky v Praze!
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies