Svět PC - počítačové závodní hry

Zakuste adrenalin při nervy drásajícím soupeření bok po boku s legendárním Schumacherem, nebo snad jen s kamarádem na druhém PC? Jde především o rychlost a vaši schopnost udržet závodní stroj na trati!
Osobní automobil Tesla Roadster a průjezd zatáčkou

Svět PC a aut - závodní hry

Ať už jste propadli závodním motorkám, autům, formulím, či jiným závodním strojům, prožitek při zdolávání jednoho soupeře za druhým je vždy stejný a nic se mu nevyrovná. Principem obvykle bývá osvojit si základní dovednost ovládání prostředku v němž závodíme a stále ji zdokonalovat nespočtem projetých kol. Poté se teprve můžete zaměřit na trať, na které svádíte souboje s ostatními jezdci.

Online hry - závody

Pryč jsou ty doby, kdy jste své získané zkušenosti mohli uplatnit jen proti neživým protivníkům ze hry samotné. S příchodem rozmachu internetové sítě, kdy má připojení spousta podobných nadšenců jako vy, vznikla nová možnost porovnat své síly s opravdovými soupeři, kteří vám nedarují nic zadarmo. Hra se tím pádem stává mnohem zajímavější a osobitější.

Podobnost závodu na PC s realitou

Dnešní tratě bývají do nejmenších detailů stvořeny dle předlohy ze skutečného světa. Není pak žádným problémem odjet si identickou závodní sezónu, na stejné trati, se stejnými jezdci a ve stejných časech, jako při opravdovém šampionátu. Samotní jezdci rádi tuto možnost tréninku využívají, na svých trenažerech simulujících samotný závod, k získání lepších znalostí o trati. Dnešní závodní hry se těmto trenažerům velice přibližují, takže pojďme si zazávodit!

Další zajímavé články nejen pro muže

Nokia Morph - mobil budoucnosti?

Porsche uvádí svůj první mobilní telefon P9521

Scuba-Doo aneb dovolená pod mořem

Digitální vysílání - co přinese divákovi

Gril napájený přes USB

Segway - jak vyřešit městskou dopravu?

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Sexy Nicole Scherzinger v 'Men in Black 3'
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies