Sexy Nicky Hilton

Nicky Hilton je sestrou známé skandalistky Paris Hilton. Je také herečkou, modelkou a úspěšnou módní návrhářkou. Přečtěte si o této krásce více informací a pokochejte se její krásou v naší bohaté fotogalerii.

Dědička hotelového impéria Hilton Nicky Hilton

Ze života Nicky Hilton

Nicky Hilton (celý jménem Nicholai Olivia Hilton) se narodila 5.října 1983 v New Yorku v USA. Jejími rodiči jsou Richard Hilton a Kathy Richards. Vystudovala Sacred Heart School na Manhattanu, kde mimo jiné chodila i její starší sestra Paris a dobrá kamarádka - Lady Gaga.

Herečka, modelka a módní návrhářka

Nicky společně se svou sestrou jsou dědičky hotelového impéria Hilton. I když mají peněz dost a nemusí chodit do práce, nějak se zabavit musí. Zatímco Paris vymetá večírky, upozorňuje na sebe skandály a baví se svou show, ve které si vybírá nejlepší kamarádku, její mladší sestra se dala na podnikání v oblasti módy. Mimo jiné se objevila i v roli herečky, vidět jsme ji mohli ve filmech Sláva nejen pro mrtvé a Trhni si!.

Agáta Hanychová versus Paris Hilton

Paris Hilton - krásná miliardářka

Lucie Petrišková - nástupkyně Paris Hilton nebo Agáty Hanychové?

Lady Gaga vás dostane do varu!

Kariéra módní návrhářky

Od svých 17-ti let navrhuje Nicky pro sebe kabelky. O svůj talent se chtěla podělit i s ostatními a proto vytvořila kolekci doplňků a posléze i oblečení pod názvem "Chick by Nicky Hilton". Slovo Chick v názvu kolekce symbolizuje její přezdívku z dětství. Své modely předvedla na  módní show Magic v Las Vegas. V roce 2005 byla Nicky Hilton, spolu s Kimberly Stewart tváří spodního prádla australské linie Antz Pantz. Objevila se na obálce časopisu Lucire.

Ze soukromí této krásky

Nicky byla již jednou vdaná. Její unáhlená svatba s podnikatelem Toddem Andrewem Meisterem se konala ve Svatební kapli v Las Vegas. Manželství ovšem vydrželo pouhých pár dní. V současné době je Nicky nezadaná a bydlí sama ve svém bytě na Sunset Strip.

Pokochejte se krásou sexy Nicky Hilton, kterou můžete obdivovat v naší bohaté fotogaleriii, kterou naleznete pod článkem.

Sexy Elisha Cuthbert

Sexy Blake Lively

Sexy Kesha Sebert alias Ke$ha

Sexy Ellen Pompeo

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

cestování

Sám na cestách

19.08.2018

carmen

Carmen Electra

03.05.2006

Americká zpěvačka Britney Spears

Britney Spears

03.05.2006

Diskuze

Vybrané video

Procesory budoucnosti

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2019 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies