Peněženky - chovejte peníze jako ve vatě

Přiznejme si to pánové, že to, o co jde v první řadě, tedy peníze, nosíme občas různě po kapsách v rozličných tvarech a poté nemůžeme zjistit, kde jsme o bankovku přišli. A přitom možností je tolik.

Detailní záběr otevřené dámské peněženky

Peněženky - nenechte peníze povalovat

Přitom to neznamená, že si musíte rovnou pořídit luxusní peněženku s množstvím přihrádek, tajných skrýší a minimálně 15 pozicemi na karty a vizitky.

Navíc si nemusíte ani obstarávat klasickou peněženku, sežeňte si pohodlnou tašku přes rameno, do které si kromě osobní dokladů dáte i peníze včetně mincí, které vám občas dělají v kapse boule.

Peněženku na party neberte

Pokud se chystáte na víkendovou akci, jejiž konec je nepředvídatelný, přesuňte svou hotovost do peněženky, ve které je pouze prostor pro mince a papírové peníze a ostatní doklady nechte raději doma.

Předejdete jednak jejich ztrátě a s úzkou a malou kapsou, která nemusí být ani z kůže nebo koženky, budete lépe manévrovat při placení na baru.

Přizpůsobte peněženku své image

Stejně jako jiné doplňky i vaše peněženka je součastí vaší image. Kromě její funkčnosti si tedy můžete vybrat i podle oblíbené barvy, materiálu a případně i motivů, které jsou na ní zobrazeny.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Hudba budoucnosti
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies