Mobil na jedno použití? Ano!

V dnešní moderní době se není ani čemu divit, že existuje i takový technická vymoženost, jako je mobil na jedno použití. Pojďte se s námi na tuto zázračnou technickou vymoženost podívat blíže.
Fotografie mobilu na jedno použití

Mobil na jedno použití – pouze na telefonování nebo i SMS?

Mobil na jedno použití má své výhody, ale také nevýhody... Baterie v pohotovostním režimu vydrží 240 hodin, avšak telefon postrádá displej a je vybaven pouze klávesnicí. Na jednoduché zavolání to ale postačí., SMS zprávy s ním ale bohužel psát nemůžete.

HOP1900 – vlastnosti telefonu

Samozřejmě že od takového telefonu na jedno použití nemůžete očekávat komfort a ani funkce plnohodnotné verze. HOP1900 má rozměry 112 x 46 x 17 mm. Telefonní seznam pojme 100 kontaktů. Telefon lze podle výrobce snadno recyklovat.

The Graffiti – americká vymoženost a nebo mobil budoucnosti?

Doposud se jednorázové mobilní telefony těší popularitě především v USA, kde jsou produkovány pod značkou The Graffiti - výrobcem je americká společnost Hop-on. V součastné době by se mobil na jedno použití měl dostat i do Evropy, kde bude prodáván v licenci Hop-onu.

HOP1900 – pro koho je vhodný?

Uplatnění by mohl tento telefon najít převážně u turistů. Podle dostupných informací si evropský distributor k testu objednal 10 000 kusů The Graffiti. Kdy přesně ale budeme moci klasické mobily vzít a vyhodit do koše, není zatím jasné.

Svět mobilů – kolik stojí mobil na jedno použití?

Zajímá vás, kolik taková věcička stojí? Nebojte, nemusíte si ani sedat na židli, protože to není žádná závratná částka. Cena tohoto telefonu se pohybuje okolo 13-ti Euro, což je v přepočtu něco okolo 300 korun.

Technika a HiTech - další zajímavé články z rubriky

Stylové stojany na CD

Zajímavosti ze světa mobilů

Kvalitní fotoaparát v mobilu?

Domácí kino - zažijete neskutečnou podívanou

Záložní zdroje pro PC

Správný výběr vypalovačky

Historie mobilních telefonů

Paměťové karty do mobilních telefonů


 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 2 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Katy Perry: z kostelové lolity sexy symbolem
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies