Láska, důvěra, věrnost...jak být ideální muž?

Ženy mají často na muže přehnané nároky a ti se s tím nedokážou vyrovnat. Jak být tedy ideální muž? Předem vás ujišťujeme, že stát se ideálním mužem je opravdu nemožné. Poradíme vám však, jak se k ideálu alespoň co nejvíce přiblížit.
Muž zachycen ve svatebním outfitu

Ideální muž - důležité vlastnosti

Ideální muž by měl být pozorný, to především znamená, že by si měl všímat toho, jak se žena cítí a umět odhadnout, z jakého důvodu se tak cítí, a zároveň na její náladu patřičně reagovat. Časté nošení květin je jiný druh pozornosti.

 

Ideální muž by měl být schopen řešit problémy ve vztahu, ne je do něj vnášet, případně být hlavním problémem a vyčítat to ženě. Měl by být schopen přijmout názory a přání své partnerky a ne je jen poslouchat a považovat je přitom za lehké konverzační téma. Neměl by se jim však ani podřizovat.

 

Muž by měl dělat něco, za co by ho žena mohla bezmezně obdivovat. Něco takového, v čem ostatní zaručeně převálcuje. Ovšem tato činnost by mu neměla zároveň zabírat žádný čas, protože pokud chcete být ideálním mužem, musíte ho věnovat své partnerce a jejím potřebám...

Zajímavosti a rady, jaký by měl být ideální muž

  • sympatický - je dobře, že ženy tuto vlastnost zdůrazňují. Nikdo by přece nechtěl po svém boku nesympatického partnera.
  • hodný- neměl by být zlý. Bohužel, slovo hodný je pro většinu mužů synonymem slova "idiot".
  • sportovně a romanticky založený - sportovní typy mají u žen obrovskou výhodu.
  • upřímný- upřímnost je jedna z nejdůležitějších vlastností a ženy si na ni hodně zakládají.
  • inteligentní- přirozená inteligence je samozřejmostí.

 

Muž by měl mít také vyřešenou minulost a měl by vědět, co od života chce. Taky by měl být finančně zajištěný, případně solventní.

Několik dalších vlastností ideálního muže

Ideální muž kromě toho, co už bylo psáno výše, by podle žen měl být ještě cílevědomý, atraktivní, ctižádostivý, aktivní, spolehlivý, vyrovnaný, společenský, optimistický, úspěšný, vzdělaný a také by neměl být sebestředný.

 

Po přečtení tohoto článku vám musí být jasné, že ideální muž je pouze smyšlená představa. Ženy by si tedy měli hledat muže, který není ideální, ale spíše takového, který je pro ně ten pravý.

Svět muže - další zajímavé články pro muže i ženy

Obydlení Marsu - fakt nebo fikce?

Televizní reklamy a jejich vliv na člověka

Ideální hospoda pro správné chlapy

Rybaření - rybolov z břehu i bez navijáku

Nejbrutálnější zločiny historie

Je normální být nevěrný?

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Rozbouřená Wall Street
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies