Jessica Alba a její sexy tělo

Krásná, dokonalá, sexy..zkrátka taková je Jessica Alba. Tato kráska s orientálními rysy neustále boduje, jak v hereckých výkonech, tak také v žebříčcích nejvíce sexy žen.

Herečka Jessica Alba při svém propagačním focení

Jessica Alba – něco málo z jejího života

Jessica Alba se narodila 28. dubna 1981 v USA v Kalifornii ve městě Pomona. Její kariéra neustále stoupá na vrchol, pravidelně boduje v anketách o nejvíce sexy hollywoodskou star, dokonce prestižní časopis People Jessicu zařadil mezi padesát nejkrásnějších žen světa.

Sexy Jessica Alba a její dokonalé tělo

Jessica Alba má opravdu velmi krásné tělo, na kterém musí každodenně pracovat a zdokonalovat jej. Jessica drží neustále dietu, denně vypije 3 litry čisté vody a cvičí minimálně hodinu denně. Její krásné tělo zdobí piercing v uchu a v pupíku a také několik tetování, které má na šíji, zápěstí a také na zadnici.

Jessica ve městě hříchů (Sin City)

Jessica Alba si v kultovním snímku Sin City (město hříchů) zahrála sexy striptérku Nancy. Ve filmu hráli i další herecká esa, jako je například Bruce Willis. Mezi další filmy, kde jsme mohli Jessicu shlédnout patří například: Temný Anděl, Nepolíbená, Ruka zabiják, Paranoia, Do hlubiny, Se slovníkem v posteli, Awake, Bill, Fantastická čtyřka a Silver Surfer a mnoho dalších.

Další zajímavé informace o sexy ženách:

Michaela Ochotská a fotky pro Playboy

Sexy kalendář Agáty Hanychové

Oblíbená zpěvačka Lily Allen

Krásná a sexy Elisha Cuthbert

Krásná ošklivka Katka

Veronika Vařeková - prostě dokonalá....

Klára Issová - tajemná a úspěšná

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Geniální huliči

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies