Sexy rosnička Romana Vítová

Romana Vítová je nejen velmi oblíbenou televizní moderátorkou a manželkou známého kaskadéra Petra Jákla, ale také velmi přitažlivou a sexy ženou, která nenechá nejednoho muže chladným.

Modelka Romana Vítová při svém reklamním focení

Něco málo z Romanina života

Romana Vítová se narodila 8. června 1977. Mladá moderátorka Romana Vítová nejprve na sebe upozornila jako "rosnička" na TV Prima a později také jako přítelkyně a nyní již manželka známého kaskadéra Petra Jákla. Mezi Romaniny záliby především patří Thai-box, střelba, tanec, jízda na koni, potápění, rychlé a velké automobily a také psychologie.

Romana Vítová na titulní stránce Maximu

Sexy rosnička Romana Vítová pózovala pro známý pánský časopis Maxim, do kterého nafotila lehce erotické fotky. Na těchto fotkách můžete Romanu vidět v sexy pózách a sexy přiléhavém oblečení, nebo dokonce i v erotickém spodním prádle. No řekněte, který z mužů by se na takovou sexy blonďatou kráskou s ukázkovou figurou nepodíval.

Romana Vítová a její láska k automobilům

Rosnička Romana Vítová se cítí spíše jako chlap, alespoň co se týče ve vztahu k autům. Populární rosnička má nejraději velká auta, nejmenší auto, které měla, byla škoda oktávia, poté jezdila mercedesem a také škodou superbem. Jak Romana sama říká: "Každý má v sobě mužskou i ženskou stránku, takže i ve mně se občas probudí chlap."

Rubrika sexy...

Shakira - hvězda latinskoamerického nebe

Playboy - zajíček má přes padesát

Lucie Borhyová a její ňadra

Eva Aichmajerová (nejen) nahá

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Mezinárodní konference o svádění

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies