Hrdinská Ali Larter

Tuto krásnou blondýnku můžete spatřit obvykle ve filmech plných napětí,akce a dobrodružství. Jen tak se ničeho nezalekne a dokáže upoutat vaši pozornost ve většině scénách, kde se objeví...

Modelka Ali Larter při focení ve spodním prádle

Zrození sexy celebrity z New Jersey

Celé jméno slavné herečky zní Alison Gertrude Larter, narodila se 28. února 1976 v Cherry Hill. S modelingem začala velmi brzy, již ve svých 13-ti letech. S úspěšně rozjetou kariérou začala cestovat po celém světě a v 17-ti se usadila na nějaký čas v Japonsku. V roce 1995 po přestěhování zpět do Spojených států, začala studovat herectví. Již o rok později se dostala na titulní stránky časopisu Esquire a další nabídky ze stran nejrůznějších agentur se jen hrnuly.

Dnešní účinkování erotické plavovlasé krásky

Po začátcích na filmové scéně v seriálech Dawsonův svět a Nemocnice Chicago Hope, kde účinkovala v menších rolích, se začala stále více prosazovat. Do širší povědomosti diváků se dostala díky roli v hororu Nezvratný osud, které mělo i další pokračování. Největší oblibě se jí dostává v novém TV seriálu Hrdinové (Heroes) a filmu Resident Evil: Zánik.

Sexy Ali Larter  - zapříčinila rozchod Quentina Tarantina s jeho přítelkyní?

V roce 1996 si časopis Esquire vymyslel fiktivní hollywoodskou hvězdičku - Allegru Coleman, která údajně chodila s Davidem Schwimmerem a kvůli které se údajně Quentin Tarantino rozešel s Mirou Sorvino. Byla to Ali, kdo propůjčil Allegře svoji tvář a tělo.

Hayes MacArthur a Ali - kdy bude svatba?

Přítelem Ali je Hayes MacArthur, v prosinci 2007 se zasnoubili. Kdyby jim to náhodou nevyšlo, tak máte šanci. Ali totiž nemá ráda dokonale vypadající chlapy s vypracovaným svalstvem, kteří se neustále hlídají, menší pupek ji í vůbec nevadí...

Další zajímavé informace o sexy celebritách:

Vnadná Berenika Saudková

Eva Aichmajerová (nejen) nahá

Lucie Borhyová a její ňadra

Michaela Ochotská a fotky pro Playboy

Sexy kalendář Agáty Hanychové

Krásná a sexy Elisha Cuthber

Carmen Electra versus Pamela Anderson

Veronika Vařeková - prostě dokonalá...

Kelly Clarkson - nadějná hvězda Ameriky

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Souvisejicí články

cestování

Sám na cestách

19.08.2018

carmen

Carmen Electra

03.05.2006

Americká zpěvačka Britney Spears

Britney Spears

03.05.2006

Diskuze

Vybrané video

Courteney Cox opět ve filmu Vřískot

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2019 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies