Helena Zeťová versus Lucie Hadašová

Helena Zeťová - úspěšná zpěvačka, donedávna členka skupiny Black Milk. Lucie Hadašová - Česká Miss 2007, krásná a okouzlující modelka. Mají tyhle dvě dámy něco společného, nebo jsou to úplné protiklady?

Zpěvačka Helena Zeťová při svém reklamním focení

Ženy jí závidí krásu - sexy Lucie Hadašová

Lucie Hadašová se narodila 8. července 1986 ve Strážnici, kde nyní také pobývá se svými rodiči. Studuje Vysokou školu aplikovaného práva, tento obor ji velice zaujal a později by se mu také chtěla věnovat v plném rozsahu.

Lucie se velmi zajímá o módu a tak není divu, že se v roce 2007 zúčastnila České Miss a nejen, že se zúčastnila, dokonce své účinkování v soutěži krásy dokázala proměnit ve vítězství. Nedávno reprezentovala naši republiku ve finále Miss Universe.

Nikdo moc nedoufal ve velký úspěch a tak bylo konečné 12. místo krásným překvapením. Lucie se věnuje spoustě sportů. Plave, jezdí jak na kole, tak na inlinech a dokonce chodí do posilovny. Ve svém životě se řídí mottem: "Když se chce, všechno jde".

Erotické fotky pro ní nejsou problém - Helena Zeťová

Helena Zeťová se narodila 7. listopadu 1980 ve Valašském Meziříčí. V Beskydských horách prožila se svými kamarády celé své dětství. Ve svých 15-ti letech odešla z domova za svou obrovskou láskou - hudbou. V roce 1998 se Helena odstěhovala do Španělska.

Do Čech se Helena vrátila po několika letech kvůli pořadu DO-RE-MI. Spolu s Terezou Černochovou a Terezou Kerndlovou utvořili známé ženské trio Black Milk a vydali několik úspěšných desek. Před pár lety se skupina Black Milk rozpadla. Nyní se Helena věnuje sólové dráze zpěvačky.

Obě jsou úspěšné a sexy, paří mezi celebrity?

Co mají tyhle dvě blondýnky společného? Jsou krásné, mladé a úspěšné v tom, co dělají. V médiích se dokonce objevila zpráva, že snad mají i společného přítele, ale to tady řešit nebudeme...

Rubrika sexy...

Sexy čarodějka - Alyssa Jayne Milano

Nová Česká Miss 2008 - Eliška Bučková

Sexbomba Dominika Kadlčková

Krásná a sexy Jana Doleželová

Česká Miss Lucie Hadašová nemá ráda chlupaté chlapy

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Sexy závodnice Olga Lounová

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies