Vanessa Hudgens – kráska z Muzikálu ze střední

Mladá hvězdička Vanessa Hudgens hraje už od svých tří let, nejvýrazněji ale zazářila v třídílné filmové sérii Muzikál ze střední. Bohužel nebo snad bohudík, ji proslavil také skandál s nahými fotografiemi, které unikly na Internet.

Americká herečka Vanessa Hudgens při svém focení

Vanessa Anne Hudgens – seznamte se

Vanessa Hudgens, celým jménem Vanessa Anne Hudgens, se narodila 14. prosince 1988 ve státě California. V jejích žilách koluje směs filipínské, portorikánské, irské, americké a indiánské krve. S pěveckou kariérou začala už v osmi letech – hrála především v muzikálech. Zahrála si v několika reklamách a ve svých patnácti letech ztvárnila svou první filmovou roli. Tím podpořila svou hereckou kariéru – začala být obsazována do stále výraznějších rolí.

Vanessa Hudgens v American Idol a ve filmu Muzikál ze střední

V roce 2004 si ji už díky účasti v soutěži American Idol pamatovala celá Amerika. Přestože se jí nepodařilo vyhrát, o dva roky později nastal zásadní zlom – byla obsazena do muzikálu High School Musical (Muzikál ze střední), který se stal ve světě velmi oblíbeným. Díky muzikálu dostala Vanessa Hudgens nabídku na nahrání svého prvního CD. Vyšlo v roce 2006 a jmenuje se jednoduše „V“. Vanessiny písničky byly pro svůj úspěch použity do několika reklam. V roce 2008 vydala Vanessa své druhé album – Identified. Podobné úspěchy přinesl Muzikál ze střední i její herecké kolegyni Ashley Tisdale, která v Muzikálu velmi dobře ztvárňuje zápornou roli.

Kromě skandálu s nahými fotkami, které unikly na Internet, je Vanessa čistá jako lilie. Vanesse ale skandál spíše prospěl než uškodil. Právem je totiž považována za jednu z nejkrásnějších náctiletých hereček na světě.

O čem je Muzikál ze střední

Muzikál ze střední, produkovaný společností Disney, vypráví o dvou středoškolácích: o Troyi Boltonovi, kapitánovi basketballového družstva a Gabrielle Montézové, právě přistěhované, stydlivé, ale pilné studentky. Oba se zúčastní školního muzikálu a jak už to v takových filmech bývá, zamilují se do sebe. Kuriózní je, že Vanessa se při natáčení filmu do svého kolegy Zaca Efrona zamilovala i ve skutečnosti. Muzikál je natolik úspěšný, že se letos natočil jeho třetí díl s podnázvem „Maturitní ročník“.

Vanessa Hudgens - foto a video

Stále je pro vás Vanessa Hudgens neznámou celebritou? Pokochejte se jejími fotkami v naší fotogalerii nebo níže uvedeným videoklipem.

Další talentované krásky na Samuraji

Sexy herečka Sandra Nováková

Sexbomba Dominika Kadlčková

Sexy čarodějka - Alyssa Jayne Milano

Jessica Biel - mladá, talentovaná a sexy

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Když do divadla, tak na improshow!

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies