Šperky nejen pro pány

Jedinou povolenou ozdobou byly ještě donedávna hodinky a muži s propíchnutými boltci budili nevoli. Dnes je respektováno téměř vše. Pánové dnes nosí prsteny, náramky, řetízky a další šperky. Ne každý ale dokáže šperky vkusně zvolit a sladit. 

Fotografie zachycující náhrdelník ležící na černém podkladu

Pánské šperky – moderní není jen zlato a stříbroprsten s maltézským křížem

Velmi oblíbené jsou v posledních letech pánské šperky. Mladí lidé sází na stříbro, moderní jsou ale také technické materiály jako je např. chirurgická ocel, titan nebo wolfram. Šperky z těchto materiálů jsou masivnější, což dává jejich nositelům pocit mužnosti a dodává jim sebevědomí. Zlato bohužel nesluší každému – sedí spíše jarním a letním typům, tedy chlapům se snědou pokožkou, blonďatými až světle hnědými vlasy.Někteří pánové mají dokonce rádi, když se jejich šperky pěkně blýskají do dálky, pak doporučujeme diamantové šperky.

Jak správně kombinovat šperky

Kromě řetízků a náramků není dnes nijak zvláštní ani nošení pánských prstenů – nechcete-li ale působit jako drsný rocker, s jejich stylem i počtem se držte při zemi. Prsteny by měly ladit s ostatními šperky, čehož nejlépe docílíte, pokud zachováte jednoduchost. Módní jsou také náramky – i ty by ale vždy měly vzhledem doplňovat hodinky na druhé ruce.

zapínání náramkuNáušnicím odzvonilo

Je to tak. Jediné, s čím dnes u odborníků na módu (ale i u většiny slečen) nepochodíte, jsou náušnice. Přestože je jich v nabídce většiny obchodů stále dost, jsou spíše záležitostí náctiletých. Pokud si nemůžete pomoci a po kousku kovu v uchu toužíte, vybírejte alespoň decentní styl, který na sebe nestrhává tolik pozornosti.

Obdarujte ji

Potěšila vás vaše drahá polovička nějakým překvapením Co jí to vrátit, kupte ji pěkný šperk. Internetový obchod PřekrásnéŠperky.cz vám nabízí diamantové a stříbrné šperky té nejlepší kvality. Zákazníci po celém světě jsou spokojeni, takže i vaše slečna či paní zaručeně spokojená bude. 

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Připravte se na letošní festivaly – Rock, punk a metal
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies