Soutěž o trekingové hole

Ptáte se sám sebe, proč stále nemůžete zhubnout? Co je podle vás nejčastějším důvodem vašeho neúspěchu? Nedostatek motivace? Nikdo vám neporadil? Portál ŽijZdravě.cz z dílny VZP ČR to změní! Naleznete zde vše, co potřebujete vědět o zdravém snižování váhy a způsobech, jak si ji dlouhodobě udržet. Využijte k tomu aplikaci Můj deníček a sledujte své úspěchy při hubnutí. Nebo se přímo poraďte s obezitology, nutričními terapeuty a pohybovými instruktory. Neztrácejte ani den a pojďte do toho!

Logo Žij zdravě


Aplikace Můj deníček vám umožní nastartovat proces hubnutí. Stačí se zdarma zaregistrovat a každý den si pečlivě zapisovat vše, co jste snědli a jak dlouho jste se věnovali konkrétnímu pohybu. Po týdnu až čtrnácti dnech můžete začít svůj režim hodnotit a postupně upravovat tak, aby šla kila dolů. Rady jak na to najdete nejen v článcích, online brožurách, ale i videích s odborníky, které jsou pro vás na www.ŽijZdravě.cz připraveny.

Pokud si však nebudete vědět rady, nevzdávejte to! Vyzkoušejte naši online poradnu. Nebo pošlete své dotazy přímo na e-mailovou adresu info@zijzdrave.cz. Naši odborníci z řad obezitologů, psychologů nebo nutričních terapeutů vám poradí, jak individuálně nastavit redukční režim.

Portál ŽijZdravě.cz vám také umožňuje diskutovat s ostatními hubnoucími a vzájemně si dodávat odvahu i motivaci. Najdete zde i recepty na zdravé pokrmy, pravidelné soutěže a desítky tipů. Ty pomohou v boji s nadbytečnými kilogramy nejen vám, ale i dětem.

Chcete vyhrátSxc.hu

Nyní máte jedinečnou možnost získat v soutěži s portálem ŽijZdravě.cz 5 párů trekingových holí! Stačí zodpovědět jednoduché otázky:

1. Jak se jmenuje jedna z nutričních terapeutek, která vám zdarma poradí v online poradně na www.ZijZdrave.cz

• Tereza Laštovičková

• Jitka Laštovičková (správná odpověď)

• Martina Laštovičková

Správnou odpověď hledejte na www.ŽijZdravě.cz!

2. Co obsahuje dieta Karla Lagerflda?

Své odpovědi posílejte na náš soutěžní e-mail: soutez@emagaziny.cz do 30. září 2012

A kdo vyhrává Každý 101. e-mail se správnou odpovědí.

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@emagaziny.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0 ,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Jiří Grossman, král českého humoru

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies