Sony Ericsson Xperia X10 mini pro

Sony Ericsson Xperia X10 mini pro se řadí mezi opravdu povedené kousky společnosti Sony Ericsson. I přes své malé rozměry má svým uživatelům rozhodně co nabídnout. Ostatně, přesvědčte se o tom sami.

Mobilní telefon značky Sony Ericsson Xperia X10 mini pro

Sony Ericsson Xperia X10 mini pro - malý zázrak

Sony Ericsson Xperia X10 mini pro, je smartphone o rozměrech 90.0 x 52.0 x 17.0 milimetrů a hmotnosti pouhých 120 gramů. I přes tak malé rozměry a nízkou hmotnost umí tato chytrá věcička spoustu užitečných věcí. Telefonu dominuje dotykový 2,5 palcový TFT QVGA displej s rozlišením 240 x 320 pixelů a možností zobrazení až 16 miliónů barev. Nesmíme opomenout ani šikovnou výsuvnou QWERTY klávesnici.

Výkonný 600 MHz procesor a Android 1.6

Telefon je poháněný 600 MHz procesorem. Sony Ericsson Xperia X10 mini pro nabízí kombinaci platformy Android verze 1.6 a aplikací s nastavitelným uživatelským rozhraním. Stažení dalších aplikací je možné prostřednictvím aplikace Android Market. Nechybí ani A-GPS, Google Maps, navigace Wisepilot, Bluetooth, Micro USB konektor, aplikace pro skenování čárových kódů NeoReader, Sony Ericsson Sync, velkokapacitní přenos USB či Wi-Fi. Vnitřní paměť 128 MB lze rozšířit paměťovými kartami microSDHC. S novinkou se dovoláme do všech 4 pásem GSM, nechybí ani podpora pro sítě 3G a datové přenosy HSDPA, GPRS a EDGE.

Pro zajímavost:

Novinka nabízí možnost nastavení tlačítek na displeji a widgetů pro přístup k nejvíce používaným aplikacím.

Kvalitní pětimegapixelový fotoaparát

Sony Ericsson Xperia X10 mini pro nabízí pětimegapixelový fotoaparát s automatickým zaostřováním, funkcí Geo tagging a možností přesvětlení obrazu a videa.

Sony Ericsson Timescape

Sony Ericsson Xperia X10 mini pro nabízí aplikaci Sony Ericsson Timescape, která spravuje komunikaci s konkrétními osobami na jednom místě. Můžeme tak jednoduše procházet textovými zprávami, zmeškanými hovory, novými příspěvky na Facebooku či Twitteru - vše bez nutnosti spouštět množství různých aplikací.

U této novinky nechybí ani interaktivní hudební přehrávač, který dokáže zobrazit hudební obsah jak v obchodě s hudbou, tak na stránce YouTube.

Dostupnost a cena

Sony Ericsson Xperia X10 mini pro by se měl začít prodávat během druhého čtvrtletí letošního roku za cenu okolo 8.000 korun.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Soutěžte s Vřískotem 4 o skvělé ceny
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies