Sexy Marta Jandová

Zpěvačku Martu Jandovou znají díky kapele Die Happy více lidé v Německu, než u nás. Nedávno o sobě dala vědět i v Praze, když přijala hlavní roli v muzikálu Mona Lisa.

Česká zpěvačka Marta Jandová na fotografii z kapely Die Happy

Muziku má v krvi

Marta Jandová se narodila 13. 4. roku 1974 v Praze. Už odmalička měla k muzice hodně blízko, jejím otcem totiž není nikdo jiný, než zpěvák slavných Olympiců - Petr Janda. Matka Marty - Jana Jandová, se věnuje tanci.

Německo a založení rockové skupiny Die Happy

V roce 1994 odjela Marta do Německa. Její působení v této zemi mělo trvat pouze jeden rok. Marta Jandová si zde ovšem založila rockovou kapelu Die Happy a stala se hvězdou. Najednou ji znalo celé Německo, jezdila po koncertních šňůrách a její CD se prodávaly více než dobře. Od roku 2001 odehrála kapela Die Happy více než 850 koncertů a vydala 5 studiových alb. Nejoblíbenější témata jejich písní jsou láska a sex, která lidem zprostředkovávají ve formě rockových balad apod.

Muzikál a hlavní role

V současné době působí Marta Jandová v muzikálu Mona Lisa, kde ztvárňuje rovnou hlavní roli. Tu převzala po zpěvačce Ivetě Bartošové, která se pod taktovkou manžela Pomejeho v posledních měsících ukázala přinejmenším jako nespolehlivá.

Zajímavosti o Martě Jandové

Fanouškům Marty Jandové určitě neunikla informace z loňského roku. Rozešla s populárním německým zpěvákem Sashou, se kterým žila 5 let.

Její nejoblíbenější barvou je zelená, nejraději pije čaj, víno nebo pivo. Má ráda své domácí mazlíčky a nedá dopustit na svého kocoura Morise a na psa, kterého si přivezla s Korsiky.

Vizáž a pověst rockery u Marty Jandové doplňují tetování. Celkové má tři – okolo pupíku, na levém rameni a na pravém lýtku. Všechny tři pro ni mají zvláštní význam.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Souvisejicí články

cestování

Sám na cestách

19.08.2018

carmen

Carmen Electra

03.05.2006

Americká zpěvačka Britney Spears

Britney Spears

03.05.2006

Diskuze

Vybrané video

Vyhoď ten křáp a pořiď si pořádný notebook!