Sexy křivky Marie Šarapovové

Zatraceně sexy tenistka z Ruska. Bývala světovou jedničkou, ale teď ji je častěji vidět v reklamách. Naposledy o sobě dala vědět opět v reklamní kampani pro sportovní značku, která vás pěkně oháčkuje. Maria dává svému tělu pořádný záhul, ale vyplatí se jí to. Patří mezi nejkrásnější běhající po tenisových kurtech.

Ruská tenistka Maria Šarapovová při své propagaci

Jen si představte krůpěje potu, které stékají po jejím nádherně vypracovaném těle. Kdo by si nechtěl sáhnout Z fleku by mohla tenisovou raketu hodit do kouta a vyšplouchnout nějakou top modelku z mola, kde se nepředvádí jen sportovní oblečení.

mariasharapova.blogspot.com

Před pár lety na ni prásknul zpěvám Adam Levin, že v posteli jí to nejde tak jako na kurtech. Prý to bylo děsné postelové zklamání. No, těžko říct jak to doopravdy bylo. Možná Levin dostal kopačky, nemohl to unést, tak si aspoň takto léčit svoje ego.

Maria se kromě tenisu jako většina pěkných ženských věnuje charitativním akcím. Její pěkná tvářička přiláká spoustu lidí. Nejde o zvířátka, ale o Černobyl. Maria působí v organizaci zabývající se obnovou zasaženého regionu na Ukrajině po výbuchu jaderné elektrárny.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Pravda o Amy Winehouse
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies