Reality show – nový trend nebo omyl?

Ve světě se různé reality show stali více než oblíbenými. I u nás už jsme jich mohli několik sledovat. Některé propadly, ale některé se staly obrovským fenoménem. Pár z nich vám dnes představíme.
muž, kamera, reality show

Svět ohromila reality show Trosečník

Světově nejsledovanější reality show - Survivor, jste mohli u nás sledovat pod názvem Trosečník. Celkem 16 odvážných svádí měsíc boj se sebou, svými protihráči a s přírodou. Vítěz získává milión dolarů.

Vyvolení - aktuální dění ve vile sledují kamery

Soutěžící v této reality show jsou ubytováni ve společné vile a je jim znemožněn veškerý kontakt s okolím. Vila je kompletně odposlouchávána a všechny její prostory jsou snímány kamerami. Obyvatelé plní úkoly, které jim vymyslí štáb. To nejzajímavější dění je denně odvysíláno v televizi. Diváci postupně vyřazují obyvatele vily. Z posledních tří soutěžících je pak diváky zvolen jeden vítěz.

Big Brother

Ve světě jasný fenomén, ale u nás propadl. Reality show podobného formátu jako Vyvolení. Ti ovšem diváky zaujali o mnoho víc než oko „velkého bratra“ a proto u nás proběhli už tři série.

Joe milionář

Velmi zajímavý formát reality show, která vznikla v USA. Soutěž sleduje skupinku dívek, které se v luxusním prostředí snaží zaujmout atraktivního mladíka. Kandidátky na “milionářskou nevěstu” zápolí mezi sebou v dílčích kláních, ale mají příležitost okouzlit potenciálního ženicha i při soukromých schůzkách. Jednu z nich si nakonec vybere.

Vem si Mě...

Česká obdoba Joe milionáře. Bohatý podnikatel si u nás vybíral z různých žen.

Bar

Velmi netradiční reality show při níž soutěžící, mezi nimiž jsou i známé osobnosti, pracují na směny v baru. Vše je samozřejmě po celý den sledováno kamerami. Kromě běžné obsluhy baru se musejí soutěžící naučit i míchání drinků. Na vítěze čekaly ceny v hodnotě pěti miliónů korun.

Kultura - další zajímavé články pro ženy i muže

Spiderman 3 - čeká jej výzva života

Norbit - Eddie Murphy v trojroli

The Simpsons Movie - Simpsonovi ve filmu

Divočáci - motorkářský výlet slavných

Alpha dog - příběh plný hvězd

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Driftováni aneb k cíli zásadně šejdrem

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies