Pamela a Natalie na poštovních známkách

To se chlapi v Americe zblázní a potom i pošta, protože známky asi půjdou na dračku. Budou je zdobit sexy holky, především sexbomba Pamela Anderson a něžná krasavice Natalie Portman.

Fotografie americké herečky Natalie Portman ležící na podlaze

I tuhle(mynews.in)Na poštovních známkách organizace PETA budou i další tváře světoznámých vegetariánek jako jsou herečky Ellen DeGeneres, Chrissie Hynde, zpěvačka a kytaristka Joan Jett a modelka Leona Lewis. I býložraví chlapi budou ozdobou, takže pokud se vám líbí Bryan Adams, Steve-O či Paul McCartney, můžete si taky známku sehnat.

Pánské zákazníky pošty pravděpodobně budouzajímat nejvíce známky s pěknýma ženskýma Natalií Portman, Pamelou Anderson a Leonou Lewis. Ale je třeba nadšení pánů už dopředu trochu zmírnit. Holky horko těžko budou na známkách v nějakých sexy oblečcích a polohách. Pánové filatelisti se budou muset nejspíše spokojit s pěkným portrétem.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Profil: Yannick Noah
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies