Oskarová Freida Pinto

Sexy bruneta z Indie, se do našeho podvědomí dostala hlavně díky filmu Milionář z chatrče, který získal osm Oscarů. Mimo to, že hraje ve filmech je také úspěšnou modelkou, věnuje se klasickému indickému tanci a salse.

Fotografie ženy, pózující v černém spodním prádle

Jen si představte, že by se před vámi Freida nakrucovala. A co její milostný život Zdá se, že seasololeblogs.blogspot.com celkem daří. Sedmadvacetileté krásce neodolal ani o šest let mladší herecký kolega Deva Patela, také z filmu Milionář z chatrče. Už to spolu táhnou celé čtyři roky, ale teď jim to prý nějak skřípe, což tedy novináři vydedukovali z jejich řeči těla. Uvidíme co je na tom pravdy.

Frieda vystudovala umění na Univerzitě svatého Xaveria v Mumbai, umění však pověsila na hřebík. Jejím pracovním náčiním se stala její krásná tvář a dokonalá postava. Dodnes je Pinto pod křídly agentury Elite Model Managment India. Dostala se na obálky časopisů Femina, Femina Girls nebo FNL.

Frieda mohla zahrát po boku Jamese Bonda a být jeho novou Bond girl, ale kupodivu odmítla. Letos jste ji mohli zaregistrovat v akčním sci-fi Zrození planety opic.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Mylène Farmer – Francouzka, která se ráda svléká

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies