Komikova vnučka Kiera Chaplin

Jestli jste ještě Kieru neviděli, možná ani netušíte, jak moc je vnučka komika Charlieho Chaplina krásná ženská. Nadaná blondýna bude dnes večer hlavní hvězdou plesu v Opeře a podle tradice, jí dnes večer bude patřit úvodní tanec plesu.

johnstoddart.co.uk

Kiera do Prahy dorazila úplně sama, svého partnera Alexandara De Basseville nechala doma. Ale o slavnou krásku bude dobře postaráno, organizátoři plesu pro ni vybrali profesionálního tanečního partnera, takže Kiera v koutě určitě sedět nebude. Oním partnerem, který bude Kieru vytáčet je tanečník Jan Onder. Tomuhle chlapovi můžete dneska závidět, ten pocit když se při tanci na ženskou pěkně lepíte a vlastně se to tak i vyžaduje.

paper-directory-actress.blogspot.com

Co vlastně tahle sexy kráska dělá Kiera se živí jako modelka, herečka a spisovatelka. A dokonce i tančit umí, vlačík prý zvládne levou zadní. Tak uvidíme, snad jí nebudou zítra plné noviny, že Honzovi pošlapala nové taneční boty. Držíme palce Kiero!!!

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Mezinárodní konference o seznamování
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies