Jarmareční bouda

Jarmareční bouda je drsné podobenství o světě kolem nás, o lidské pýše, krutosti a nesnášenlivosti. Jedná se o několik příběhů, které se vzájemně prolínají.

Herec Pavel Liška ve filmu Jarmareční bouda

Jarmareční bouda

Jarmareční bouda je drsné podobenství o světě kolem nás, o lidské pýše, krutosti a nesnášenlivosti. Jedná se o několik příběhů, které se vzájemně prolínají. Významnou roli zde hraje jak výběr hereckých typů, připomínající Felliniho filmy, tak také výběr hudby, která dodává filmu specifickou atmosféru. Je to velice netradiční film založený převážně na obrazovém vidění světa v netradičním pojetí a netradičních lokalitách, které výrazně umocňují celý příběh.

Jedná se o úpravu kultovního snímku natočeného v roce 1982. Filmy tehdy získal nejvyšší ocenění na festivalech nezávislého filmu. Krátce poté byl zakázán a promítal se jen po filmových klubech, a také v zahraničí. Autoři jsou přesvědčeni o tom, že poselství příběhu je nadčasové, a proto se rozhodli film s několika úpravami realizovat znovu.

O filmu Jarmareční bouda

Režie:

Pavel Dražan

Scénář:

Pavel Dražan

Kamera:

Diviš Marek

Hudba:

Pavel Dražan, Matěj Porteš

Střih:

Jiří Brožek

Producent:

Jiří Štorek, Pavel Troják, Petr Vopelka, Pavel Poživil

Hrají:

Jaroslav Dušek,Pavel Liška, Dan Bárta, Hana Broňová, Karel Zima, Matěj Porteš, Martin Dušek

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Rugby – sport pro drsňáky

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies