Filmové premiéry - Nedodržený slib

Celovečerní slovenský film Nedodržený slib získal na festivalu Los Angeles Jewish Film Festival v USA hlavní cenu v kategorii hraný film. Jeho premiéra v českých kinech je naplánována na 4.června. Přečtěte si více o tomto filmu a soutěžte společně s námi o hodnotné ceny!

Snímek zachycující muže při zpovědi s duchovním

Termín premiéry filmu v českých kinech:

04.06.2009

Žánr:

Drama

Délka filmu:

129 min.

Další informace:

Film je do 12 let nevhodný

O filmu

Režie:

Jiří Chlumský

Scénář:

Ján Novák

Kamera:

Ján Ďuriš

Hudba:

Michal Novinski

Hrají:

Samuel Spišák, Ondřej Vetchý, Ľuba Paulovič, Marián Slovák, Ivan Romančík, Pavel Kříž, Ina Gogálová, Viera Topinková, Sergeje Danta, Jan Monczka

Nedodržený slib - příběh

Martin Friedmann, židovský chlapec, se narodil roku 1926 v Bánovcích nad Bebravou (západní Slovensko). Jeho příběh by nebyl ničím výjimečný, pokud by se mu nepodařilo uniknout deportaci do koncentračního tábora díky svému neobyčejnému fotbalovému talentu a několika šťastným náhodám.

Dnes žije v L.A. v USA pod jménem Martin Petrášek a hlásí se ke slovenským kořenům. Proč a jak k tomuto jménu přišel a proč pod ním vystupuje i dnes? Vše se dozvíte v Nedodrženém slibu, příběhu natočeném podle skutečných událostí.

Celovečerní slovenský film Nedodržený slib získal na festivalu Los Angeles Jewish Film Festival v USA hlavní cenu v kategorii hraný film.

Soutěžte s filmem Nedodržený slib. Více informací se dozvíte ZDE!

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Nudíte se v posteli? Zkuste Tantru!

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies