Eva Mendes v celé své kráse

Chtěli byste vidět Evu Mendes přímo v akci? Kontroverzní Kubánka natočila video s názvem "SExtape", věnované všem fanouškům, kteří kdy zadali do prohlížeče "Eva Mendes nude"... Jste jedním z nich? Ne? nevadí, i tak se můžete podívat na okouzlující a vtipnou "pásku" herečky Evy Mendes!

Černobílá fotografie nahé modelky ležící na posteli

Eva Mendes se rozhodla uspokojit internetovou poptávku po pornonahrávce s ní v hlavní roli- Eva Mendes sextape bylo totiž nejvyhledávanější spojení ještě dříve, než páska vůbec vznikla. A co na ní můžete vidět? Opravdu úžasný vynález nepopsatelný pár slovy- podívejte se sami!

 

Video naleznete ZDE!

 

Chcete vidět Evu v jednom z jejích nových filmů? Není problém, za poslední rok natočila hned tři! S Keirou Knightley si zahrála v dramatu Last Night, následuje Southbound- v hlavní roli Eva M. a Matthew McConaughey a konečně trhák The Other Guys, kde zazářila po boku Marka Wahlberga a Samuela L. Jacksona. A co nějaký starší film? V roce 2005 se proslavila jako partnerka přeborníka na vztahy, Willa Hitch Smithe. 2003 si zahrála v 2 Fast 2 Furious (Rychle a zběsile 2) a o tři roky později se objevila po boku Nicolase Cage ve filmu Ghost Rider.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Mezinárodní konference o svádění

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies