Daniela Peštová - „modelka so zárukou”

Přehled českých krásek pokračuje rodačkou z Teplic - Danielou Peštovou. Ta se rovněž prosadila v modelingovém světě a mohli ji na titulní straně vidět, stejně jako Petru Němcovou, čtenáři magazínu Sport Illustrated.

Daniela Peštová 6

Daniela Peštová - kovbojka z Teplic

Daniela Peštová se přesně trefuje do citátu doktora Skružného z Vesničko má středisková, kde říká: „A holky, holky máme nejhezčí na světě!” Blonďatá Daniela se narodila 14. října 1970 v Teplicích a dlouho to na nějakou převratnou kariéru ve světě modelingu nevypadalo.

Až teprve v devatenácti letech se ji podařilo prorazit v soutěži, na které si ji vyhlédla agentura Madison Modeling Agency.

Daniela Peštová přes Paříž do světa módy

V té chvíli se rozplynulo vysokoškolské studium Daniely Peštové, protože díky této agentuře se dostala do Paříže, kde naplno začala její modelingová kariéra.

Svět miluje české krásky a Daniela se brzy začala prosazovat nejen na předváděcích molech, ale čím dál častěji se stávala tváří a především sexy tělem titulních stránek renomovaných časopisů jako Marie Claire, Cosmopolitan nebo Elle. To už působila v New Yorku, a i přes menší znalost angličtiny o ni byl velký zájem.

Daniela Peštová - plavky jako silná disciplína

Největší událostí však pro Danielu Peštovou byly dvě titulní strany v této rubrice už několikrát zmíněného prestižního časopisu Sport Illustrated. Plavkové číslo ozdobila hned dvakrát a to v roce 1995 a 1998. Kromě toho získala lukrativní smlouvu s kosmetickou firmou L´Oreal.

Srdcem je Daniela Peštová na Slovensku

Současným partnerem Daniely Peštové je slovenský zpěvák a skladatel Palo Habera, se kterým má dceru Ellu. Z dřívějšího manželství s Tomasem Buttim pochází syn Yannick. Dvojnásobná maminka však v žádném případě modeling na hřebík nepověsila a stále omračuje zraky všech mužů i žen na celém světě stejně jako nynější Miss World - Taťána Kuchařová.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Záhadná úmrtí celebrit – 1. díl

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies