Co v zimě na hlavu a na krk?

Jste za frajery a vycházíte i v mínusových teplotách bez čepice a šály? A co když existují kusy oděvu, které vás nejen že zahřejí, ale také dodají šmrnc, díky kterému se za vámi otočí nejedna (pletená) sukně?

Černobílá fotografie muže s červenou čepicí

Čepice a klobouky jsou in!

Možná ve vás představa pokrývky hlavové vyvolává vzpomínky na dětství, kdy jste býval seřván jak malej Jarda právě za její absenci. Ne každý nosí čepice rád a ti, co problém nemají, zase často nosí něco, co mělo raději zůstat ve skříni. Udělejte si konečně jasno, co se nosí a co ne a odhalte kousky, které si zamilujete!

zelená pletená čepicepruhovaná čepicečepice s křížemčepice Horsefeathers černý čepecčerno-šedá kšiltovkapánská čepicekšiltovka na zimukloboukbéžový kloboukbílý kloboukčepicepánský čepecrůzné druhy zimních čapek

 

Šály jako módní doplněk

Šátky a šály dnes už neplní jen funkci zahřívací – nosí se také je stylový doplněk k tričku či svetru. Nebaví vás zavazování Pořiďte si tzv. rouru, kterou prostě jen omotáte kolem krku.

pánská červená šálašálpánská šála

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Adele – královna hitparád i prodeje
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies