Česká Miss 2010 – Jitka Válková

V dnešním článku si představíme Jitku Válkovou, Českou Miss 2010. Přečtěte si o této sexy 170 centimetrů vysoké krásce s nádhernýma očima a neodolatelným úsměvem více informací.

Česká modelka Jitka Válková na své propagační fotografii

Ze života Jitky Válkové

Jitka Válková se narodila před 18-ti lety v Náramči na Třebíčsku. V současné době navštěvuje 3. ročník katolického gymnázia v Třebíči. Mezi její zájmy patří zpěv (hraje ve dvou rockových kapelách, v Česko-Slovenské Superstar se umístila v první čtyřicítce), hudba (poslouchá například skupinu Kiss a ACDC) a také sport.

Jitka Válková se stala Českou Miss 2010

Tato sexy kráska s pořadovým číslem 1, zvítězila v prestižní soutěži krásy s názvem Česká Miss, která se konala 20.března 2010. Získala 40% všech zaslaných hlasů. Jako vítězka soutěže dostala do užívání byt v Praze 7, osobní automobil Suzuki SX4, exkluzivní cestu do Číny a Tibetu pro 2 osoby, elektrospotřebiče, digitální fotoaparát a také lekce golfu.

Večerem provázel moderátor Libor Bouček, mezi hlavní hosty večera patřil Jean Claude Van Damme, světoznámá filmová hvězda a šampión v bojových uměních, který zasedl v porotě a vítězkám také osobně pogratuloval a předal korunku.

Jitka Válková bude Českou republiku reprezentovat na celosvětové soutěži Miss Universe. Na  Miss World pojede Veronika Machová, která se stala Českou Miss World 2010.

O Veronice Machové si povíme v našem dalším článku, který vyjde 23.3.2010.

Ze soukromí sexy Jitky Válkové

Pánové, pokud máte o tuto sexy krásku zájem, tak máte šanci. Jitka je v současné době sama a určitě ji potěší pozvání na romantickou schůzku a nebo rocková koncert. Přednost dává charismatickým mužům. Jisté je, že o nápadníky mít Jitka nouzi rozhodně nebude.

Shlédněte bohatou fotogalerii Jitky Válkové, kterou naleznete pod článkem.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Co si v kinech nenechte určitě ujít!

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies