Bar Rafaeli - kráska z Izraele

V současnosti patří Bar mezi nejžádanější supermodelky. Také je jednou z mála, která i bez make-upu a super účesu od kadeřníka vypadá pořád k nakousnutí. Právě proto ji zřejmě neodolal idol mnoha ženských srdcí Leonardo DiCaprio.

Bar Rafaeli (theworldbestever.com)

Bar se může pyšnit dokonalou sexy postavičkou. Má zkrátka důvod těšit se na léto v bikinách a provokovat ostatní závistivé ženské, které takové štěstí s postavou nemají.

jewishjournal.com

Rafaeli se narodila na koňském ranči, ale už v osmi měsících se dostala do jiného světa. Tenkrát natočila první reklamu, v patnácti letech už měla jasno, jak to bude dál. V roce 2000 a 2001 se stala modelkou roku, mohli jste ji vidět na obálkách časopisů Maxim, Elle a Sport Illustrated.

A neukáže nic....(thehollywoodgossip.com)

Bar se nevěnuje pouze modelingu. Pracuje jako tisková mluvčí značky Luisa Cerano. Dokonce si něco střihla i v televizi. Možná se jejím hereckým výkonem pokocháme i v našem obýváku. Bar totiž hrála v izraelské telenovele o letuškách – Pick Up. V Americe měla i svůj vlastní pořad Ironic, Ironic America.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Chtěli byste doma nymfu?

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies