Zvládli byste porod?

Myslíte si, že je kolem porodu dělá zbytečně velké divadlo? Pokud jste dostatečně odvážní, nechte se inspirovat a běžte si to vyzkoušet!

Fotografie těhotné ženy, držící se za břicho

Většina mužů si myslí, že vydrží skoro všechno a že takovou obyčejnou věc jako je porod by zvládli levou zadní. Jenže kolik z nich to zažilo? Nikdo! Tedy alespoň ne žádný muž z naší republiky. Jinak je tomu v Holandsku, kde se dva odvážní moderátoři rádia rozhodli ženám dokázat, že to je přeci "brnkačka". Proto se porodními asistentkami nechali dobrovolně napojit na speciální elektrody, které simulovaly bolesti a kontrakce, které žena při porodu zažívá. Zajímá vás jak dopadli?

muži a porodní bolesti

Už z výrazů na fotce je zřetelně vidět, že pánové ani zdaleka netušili, do čeho jdou. Po dvou hodinách ukrutných porodních bolestí a stahů to vzdali se slovy, že to je mučení! Pro vaši informaci, pánové, je třeba dodat, že kontrakce mohou trvat i desítky hodin, tudíž dvě hodiny, které holandští odvážlivci podstoupili, je v podstatě minimum. Pořád si myslíte, že vy byste to zvládli? 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Soutěžte s filmem Mechanik zabiják
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies