Zatočte s kily navíc!

Ptáte se sám sebe, proč stále nemůžete zhubnout? Co je podle vás nejčastějším důvodem vašeho neúspěchu? Nedostatek motivace? Nikdo vám neporadil? Portál ŽijZdravě.cz z dílny VZP ČR to změní!

Logo Žij zdravě

Naleznete zde vše, co potřebujete vědět o zdravém snižování váhy a způsobech, jak si ji dlouhodobě udržet. Využijte k tomu aplikaci Můj deníček a sledujte své úspěchy při hubnutí. Nebo se přímo poraďte s obezitology, nutričními terapeuty a pohybovými instruktory. Neztrácejte ani den a pojďte do toho!

Sada na posilováníAplikace Můj deníček vám umožní nastartovat proces hubnutí. Stačí se zdarma zaregistrovat a každý den si pečlivě zapisovat vše, co jste snědli a jak dlouho jste se věnovali konkrétnímu pohybu. Po týdnu až čtrnácti dnech můžete začít svůj režim hodnotit a postupně upravovat tak, aby šla kila dolů. Rady jak na to najdete nejen v článcích, online brožurách, ale i videích s odborníky, které jsou pro vás na ŽijZdravě.cz připraveny.

Pokud si však nebudete vědět rady, nevzdávejte to! Vyzkoušejte naši online poradnu. Nebo pošlete své dotazy přímo na e-mailovou adresu info@zijzdrave.cz. Naši odborníci z řad obezitologů, psychologů nebo nutričních terapeutů vám poradí, jak individuálně nastavit redukční režim.

Portál ŽijZdravě.cz vám také umožňuje diskutovat s ostatními hubnoucími a vzájemně si dodávat odvahu i motivaci. Najdete zde i recepty na zdravé pokrmy, pravidelné soutěže a desítky tipů. Ty pomohou v boji s nadbytečnými kilogramy nejen vám, ale i dětem a celé vaší rodině.

Hrajte s námi!

Nyní máte jedinečnou možnost získat v soutěži s portálem ŽijZdravě.cz 5 sad na posilování! Stačí zodpovědětdvě jednoduché otázky:

1. Jak se jmenuje jedna z nutričních terapeutek, která vám zdarma poradí v online poradně na www.ZijZdrave.cz

• Tereza Laštovičková

• Jitka Laštovičková

• Martina Laštovičková

Správnou odpověď hledejte na www.ŽijZdravě.cz!

2. Kolik gramů tuků obsahuje 100 gramů hranolek

Správnou odpoveď najdete ve článku Jak zatočit se zimním sádlem.

Své odpovědi posílejte na náš soutěžní e-mail: soutez@emagaziny.cz do 31. května.

A kdo vyhrává Každý 101. e-mail se správnou odpovědí.

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@emagaziny.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0 ,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

 

 

 

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Uvažujete o povzbuzováku v podobě viagry?

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies