Sexy zlatokopka Abigail Clancy

Máme pro Vás žhavé fotky další z úspěšných světových zlatokopek. Tentokrát se svlékla blonďatá figurína na spodní prádlo, Abigail Clancy. Přítelkyně čutálisty Petera Crouche určitě zamotá hlavu i Vám...nebo ne?

Modelka Abbey Clancy zachycena na černobílé fotografii, přikrytá jen ručníkem

Modelka, herečka a moderátorka Abigail Rose Clancy, na jejíž křivky nejčastěji narazíte v kolekcích spodního prádla, je v Británii považována za jednu z 10 nejprofláknutějších zlatokopek. Díky svým kontaktům se přítelkyně anglické fotbalové hvězdy Petera Crouche nedávno objevila ve vyhlášeném magazínu Sports Illustrated jako představitelka kolekce plavek pro rok 2010. Pro značku Umbro společně s dalšími ženami slavných fotbalistů nafotila netradiční bodypaintingovou kampaň, ve které na svém těle jen zdánlivě nosí plavky a top s vlajkou Anglie. V letošním hodnocení magazínu FHM se objevila na desátém místě žebříčku 100 nejvíce sexy žen světa.

Líbí se Vám Abigail Clancy? Podělte se o komentář v naší diskuzi!

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Fenomén Nightwork

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies