Sexy lesbické celebrity – které to jsou?

Zajímá vás, které slavné světové celebrity se nestydí za svou orientaci? Možná budete překvapeni, komu všemu ze světa celebrit se líbí stejné pohlaví. Čtěte dále a dozvíte se více.

Fotografie ženy, která pózuje v plavkách

Martina Navrátilová – nejslavnější tenisová hráčka světa

Martina Navrátilová se narodila 18. října 1956 v Praze. Asi ve třech letech se jí rozvedli rodiče a když si pak maminka Martiny v roce 1962 vzala Miroslava Navrátila, Martina si vzala jeho příjmení za své. Miroslav Navrátil se také stal jejím prvním trenérem.

 

Když pak v roce 1975 emigrovala do USA, stala se Američankou a svých největších úspěchů dosáhla jako americká občanka. Dnes už má opět i české občanství, protože, jak ona sama tvrdí, je příjemnější žít v Česku, než v Americe za vlády prezidenta Bushe.

 

Martina vyhrála za svou kariéru 18 grandslamových titulů ve dvouhře, 31 titulů v ženské čtyřhře a 10 titulů ve smíšené čtyřhře, ten poslední získala v roce 2006. Martina patří mezi nejznámější lesbické celebrity.

Jodie Fosterová - sexy herečka

Celým jménem Alicia Christian Jodie Foster se narodila 19. listopadu 1962 v Americkém Los Angeles. Jodie spolu se třemi sourozenci vychovávala pouze matka. Již jako dítě se objevila v několika televizních seriálech.

 

Natočila spoustu filmů a také spoustu sama produkovala a režírovala. Do srdcí diváků se zapsala jako agentka FBI ve filmu Mlčení Jehňátek, kde také získala Oskara za hlavní roli. Druhého Oskara získala za film Znásilnění. Jodie se také veřejně hlásí ke své sexuální orientaci.

Anne Heche – patří mezi sexy ženy

Anne Heche se narodila 25. 5. 1969 v Americkém městě Aurora v Ohiu. Pochází z baptistické rodiny. Otec jí zemřel, když jí bylo 13 let. Aby finančně vypomohla matce a dvěma sestrám, začala zpívat v revuálních představeních.

 

Studovala grafiku, ale nakonec se z ní stala herečka. Anne vystřídala několik mužů a po dvouletém vztahu se Stevem Martinem, prohlásila, že je lesbička. V roce 2001 si sice Anne vzala Colemana Laffoona, když ukončila tří a půl letý vztah s komičkou Ellen De Generel, ale jak sama řekla, to že se vdává, neznamená, že je hetero.

Další zajímavé informace o sexy celebritách:

Helen Swedin - sexy manželka Luise Figa

Carmen Electra versus Pamela Anderson

Nejvíce sexy češky – top 10

Kelly Clarkson – nadějná hvězda Ameriky

Velmi vnadná Andrea Vránová - Kloboučková...

Eva Aichmajerová (nejen) nahá

Lucie Borhyová a její ňadra

Laďka Něrgešová je posedlá sexem

Vnadná Berenika Saudková

Michaela Ochotská a fotky pro Playboy

Sexy kalendář Agáty Hanychové

Oblíbená zpěvačka Lily Allen

Krásná a sexy Elisha Cuthbert

Krásná ošklivka Katka

Veronika Vařeková - prostě dokonalá...

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Připravte se na letošní festivaly – Rock, punk a metal

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies