Rozhovor: Alex - děvka, co má feeling

Alex, blondýnka k nakousnutí, nám prozradila lechtivé informace ze svého života. Přečtěte si o útulném bytečku, kde Alex o své klienty láskyplně pečuje. Tato dračice nám také poskytla odpovědi na několik otázek, které by vás mohly zajímat.

Fotografie ženy pózující jen v kalhotkách

Jak bys popsala svůj pelíšek?

Můj pelíšek není jen tak obyčejný privátek, na který jsou klienti zvyklí. Je to můj byteček, kde mám dvě postýlky. Jedna je klasická, kterou moc dobře znáte a ta druhá je vodní postýlka - vířivka, kde se krásně vejdou dva nebo tři lidi. Se mnou to není jen o sexu, o tom, že vyšpulím zadeček, jak si někteří myslí. I když to mám nejraději (hlasitě se zasměje). Je to i o mém temperamentu a ne každý mě zvládne. Je to o emocích, kterými jsem přesycená, o fantaziích, které u mě přestávají být pouhou fantazií, o poznávání sexuality. Se mnou mohou muži i jejich ženy poznat to, co nemohou nebo jim nejde doma.

Alex, jak ses k provozování privátu dostala?

No není to ani tak klasický privát jako spíše milenecký útulek, kde nabízím především svou společnost, než samotný sex. Muži si rádi popovídají a nechají obejmout, na samotný sex dojde málokdy. Jde jim jen o porozumění, takže jsem taková společnice, která se nebrání sexíku (opět se kulišácky usmívá). Už to budou dva roky. Na tuhle cestu mě přivedl vzkaz z jedné fotografické amatérské porno stránky, kde mě oslovil nejmenovaný night club v Praze, ať u nich dělám společnici. Zkusila jsem a zjistila jsem, že to není vůbec zlé, jak naše mnohdy povrchní společnost představuje.

Nabízíš také SM služby. Které z nich jsou tvoje nejoblíbenější a které si klienti nejčastěji zaplatí?

Nabízím především light SM a spíše si hraju, než trestám. Nejsem tedy nějaká šíleně zlá domina (hlasitý smích). Respekt mám, ale na rozdíl od pravé dominy se na otroka i usměju. Mám hračky jako důtky, bičíky, pouta, masky, roubíky. Všechny malé věci, které se dají zase uklidit do skříně. Vestavěné kříže se u mě nenajdou, ale vůbec nám to nevadí. Praktikuji nejčastěji služby typu mučení koulí a penisu. Taková kopaná do vajec téměř do krve je věc, kterou si nechá každý pátý otrok rád udělat. Lízání kozaček a tření si ptákem o mé silonky, je také mou velmi oblíbenou praktikou. Mám ráda fetisch a vzrušuje mě, když se mi udělá o silonku. Mou další oblíbenou činností je pánský análek. Miluji, když se mi chlap nabízí jako děvka. Podrží mi a já si ho v klidu ojedu. Moc mě vzrušuje držet ho za zadek a píchat dokud nebude sténat dostatečně hlasitě. Asi jsem měla být chlap (opět se směje).

Je pravda, že muži toužící po submisivní roli mají v pracovní oblasti vysoké postavení. Co takové typy požadují nejčastěji?

Ano, velmi zodpovědní šéfikové mají chuť se jednou měsíčně jít „vyventilovat“ a být taky někdy ten podřadný a méněcenný. Ti nejraději slouží jako home otroci. Rádi uklízejí nazí nebo olizují záchodovou mísu jazykem. Čím špinavější, čím poníženěji je k tomu stavím, tím větší pak mají výstřik na podlahu, ze které to pak slíznou. Když třeba žehlí prádlo, chtějí, abych je bila pokud někde nechali záhyb nebo pokud mi neodezírají ze rtů, co si přeji. Kromě šéfiků, jsou to i kulturisti nebo od přírody velcí chlapi. Tím myslím 190 cm nejméně a přes 130 kg, kteří se jen na hodinku postaví nazí a já je kopu špičkou od kozaček do koulí. Buším do nich plnou sílou a oni jen drží a děkují. Když už ty koule mají téměř červené, tak zvládnou u dalšího kopu zároveň i vystříknout. Mají potřebu cítit se „malincí“. Mají rádi to, že se jich pro jejich mohutnou postavu domina nebojí. Takže v SM mě baví nejvíce ta psychická vlna, kde to je sex a zároveň není. Je to něco složitějšího, musíte člověka pochopit, to, jaký je, co ho láká, čeho se bojí a potom to dát do nějakého bodu a toho se držet... jednoduše mentální S/M hra.

Prozradíš nějakou bizardní, nejhorší či nepříjemnou službu, kterou si návštěvník vyžádal? Překvapí tě občas jejich požadavky nebo už jsi zvyklá i na pikantnosti?

Po tom roce jsem zvyklá fakticky na všechno. Začínala jsem úplně nevinně. Když mě klient požádal, ať mu strčím prstík do zadku, zvedl se mi kýbl. No a dnes? Moje nejoblíbenější činnost a ještě lépe pokud ho láká zároveň i feminismus. Potom mi dělalo problém bouchání do koulí. Bála jsem se, zda na mě najednou ten velký bobík neskočí, že jsem to přehnala, ale všechno chce čas. Hlavně u SM poznáte, že všechno je to v hlavě. Takže pokud se cítíte jako domina a že na vás nemůže, bude to tak i klient vnímat. První rok jsem bojovala s análem a s postavením zlé dominy. Neuměla jsem na ně řvát, ať si to malé péro honí pořádně nebo mu zmrskám tu jeho z…ou hubu a zároveň se nesmát.  No jinak klienti chtějí kde co. Často nemají odvahu to vyslovit, takže je většinou donutím a můžu si pak za to sama. Kaviár jsem měla dělat, ale k tomu nedošlo. Nějak jsem z toho nenápadně vycouvala. Samozřejmě vše dělám v zájmu 100% zdraví. Pikantnosti co to je? Já tomu neříkám ani úchylka, ale životní styl.

Dosáhneš orgasmu s každým nebo to občas musíš „zahrát“?

Orgasmus je pro mě velmi citlivé a osobní téma, stejně tak i líbání. Nelíbám se s klienty, ani orgasmus nepředstírám, pokud o to nepožádají. Říkám všem hned na začátku, že se nemusejí ničeho bát. Nic nepředstírám a říkám vše upřímně a taky si upřímně řeknu, co se mi líbí a co ne. Společnice, které to nedělají jen proto, že jim pak dají klienti víc peněz, si podle mě kopou vlastní propast. Sami se ubírají o to hezké, sami ze sebe dělají „děvky“ a společnost má potom pravdu, že udělají vše pro peníze. Tohle já nedělám. Takže zahrát ano, ale po domluvě. Orgasmu jsem dosáhla pouze se třemi klienty. Měla jsem u toho zároveň i vibrátor na dráždění klitorisu. Zkrátka se nedokážu uvolnit na tolik, aby mě udělal. Musela bych se asi do něj zamilovat, to se mi stalo jen v night clubu.

Určitě máš mezi tvými klienty spoustu ctitelů. Proběhla nějaká žádost o ruku, donáška květin a jiných dárků?

Ano jsou to dvě skupiny mužů. Jedni jsou jen kecálci. Myslí si, že když mi toho do ucha našeptají hory doly, tak s nimi strávím den navíc a zadarmo. Druhá skupina to myslí vážně, tudíž je to i velmi nebezpečné. Z takových se pak stávají stalkingové nebo doma řeknou, že se rozvádí, či rozchází pro jednu děvku. Holka pak na mě čeká u domu, telefonuje mi, vyhrožuje a ty bohatší si můžou i někoho najmout, aby se pomstily. Tak když to řeknou jednou, požádá mě o ruku, potěší to. Květinu, či jiný dárek si vezmu, ale se soucitem mu řeknu, že to nejde. Pokud to přijme, zasmějeme se tomu a je klid. Někteří se opakují a opakují. V tom případě už jim nezvedám telefony, nebo jim slušně řeknu, ať už nechodí. Zbavuji se jich. Tohle je pouze nezávazná hodinka, nikoli vztah.

Máš sexuální představu, kterou si ještě nerealizovala?

Ano, láká mě gangbang někde na gotickém místě, za svitu svíček a hudby. Takové obětování, kde si mě jeden po druhém berou tak trochu násilně. Vše samozřejmě s ochranou. Vzrušují mě strašidelná místa, něžné znásilňování nebo sexík během spánku. Tohle se v příštím roce musí ještě uskutečnit.

Je pro tebe provozování privátu i koníček nebo jde hlavně o peníze?

Je to převážně koníček, ale i práce. Já i holky z mého okolí si musíme dát aspoň jeden týden pauzu. Ne kvůli přírodě, ale kvůli psychice. Je to svým způsobem velmi náročné, vydržet poslouchat všechny negativní názory a smutné příběhy. Ohledně lasturky..., taky potřebuje pauzu. Sice jsou to jen tři denně, ale jsou. Když máte ještě osobní život, tak to někdy pěkně hoří. No a peníze mám ráda, sex taky tak proč to nespojit. Koneckonců, kdo si nepřeje být pánem svého času?

Pokud jde o klasické služby, které u chlapů nejvíc frčí a které máš naopak nejraději ty?

Nabízím mou oblíbenou službu a to role playing. Znamená to, že mám mnoho oblečků jako je sestřička, školačka, učitelka a spolu s klienty si rádi celou hodinu hrajeme na školáka a učitelku, mluvíme spolu od samého začátku, představujeme si různé prostředí a vymýšlíme děj podle daných oblečků. Během píchání na sebe křičíme „pane doktore, vy ho máte tlustého“ a tak. Tohle má u mě velkou oblibu. Řekla bych, že role playing a pánský anál při kouření je to nejčastější co dělám.

Máš klienty, na které se extra těšíš?

Klienty mám rozdělené opět na tři skupinky. První jsou ti, co hezky vypadají. Jsou to fakt pěkní borci a píchat samozřejmě umí. U těch mi nevadí, že proš…me celou hodinu.  Druhá skupina jsou ti, co píchají pět minut a ještě dají velké peníze. Takový litr navíc se vždycky hodí. Do třetí skupiny patří ti, co nedají peníze navíc, ale odchází dříve, než mají. Takže, půlhodinku může mít další klient.

 

Děkujeme za rozhovor a poskytnutí fotek. Zájemci o seznámení s touto krásnou a sexy dračicí mohou nalézt kontakt na jejich stránkách. Bohužel teď bude Alex do března 2011 na dovolené, ale maily a telefonáty bude vyřizovat i nadále.

 

 

 

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 2 Nejlepší: 5 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Strážci Galaxie aneb Marvelovská sci-fi komedie
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies