Romantický horor Stmívání právě přichází do českých kin!

Do kin právě přichází nový romantický horor Stmívání (Twilight), který byl natočen podle románu Stephenie Meyerové. Tato kniha se stala hned po svém vydání světovým fenoménem. Jak dopadne láska mezi upírem a smrtelnou ženou?

Stmívání

Stmívání (Twilight) - základní informace o filmu

Režie:

Catherine Hardwick

Scénář:

Melissa Rosenberg, podle románu Stephenie Meyerové

Kamera:

Elliot Davis

Hudba:

Carter Burwell

Hrají:

Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Sarah Clarke, Peter Facinelli

 

Stmívání - základní děj filmu...

Bella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní.

Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně. I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje, zdají se jí o něm sny.

Postupně začne mít však podezření, že Edward není úplně obyčejný kluk... „Ve třech bodech jsem si byla naprosto jistá. Zaprvé, Edward je upír. Zadruhé, část jeho osobnosti – a já nevěděla, jak silná je to část – žízní po mé krvi. A zatřetí, jsem do něho bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná.“

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Soutěžte s filmem Mechanik zabiják

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies