Pro ještě větší požitek z her

Prožitek a pocit při hře samotné, ovlivňují jednotlivé komponenty, které vytváří herní prostředí. Pro vytvoření nejlepší atmosféry, je nutno skloubit vše, v jeden fungující celek. Poradíme vám, jak na to.
Záběr na smějícího se muže při klávesnici

Počítačové hry - virtuální zábava pro děti i dospělé

S rozvojem počítačové techniky a její dostupnosti, se začalo rozvíjet odvětví zábavního průmyslu. Počítačové hry během vývoje své několikaleté existence procházejí modernizací a vylepšením téměř neustále.

 

Z původních jednoduchých hříček s kostičkami na monitoru, se dnes hry stále více přibližují graficky, zvukově a herně živé realitě. Není proto divu, že hry vás dokáží natolik bavit a vtáhnout do děje samotného, že musíte hrát do ukončení poslední mise.  

Herní grafika - stále realističtější zábava

Grafika nám vykresluje celé herní prostředí, v němž se ve hře pohybujeme. Pro vytvoření obrazu s velkým množstvím objektů a propracovaných detailů navozující reálné prostředí, je zapotřebí kvalitní počítačová sestava. Ta se musí totiž vypořádat s technickými požadavky, kladenými samotnou hrou.

Prostorový zvuk - dokonalý požitek ze zvuku

Investice do kvalitních reproduktorů se vám zajisté vyplatí i k poslechu vaší oblíbené hudby. Při hře si nejvíc užijete s prostorovým zvukem, který vytvoří minimálně pětičlenná sestava reproduktorů. Pro zajištění správné funkce je zapotřebí dokoupit i zvukovou kartu, podporující vícekanálový zvuk.

 

Výsledkem je ještě větší prožitek ze hry, zvuk vás doslova obklopí a překvapí z nejrůznějších stran. Reaguje totiž na vaší pozici ve hře.

Příslušenství - co je ještě potřeba?

Doplňků ke hrám je velká spousta. Záleží na typu hry, kterou si chcete ještě více užít.

  Auta - závodní hry a jejich příslušenství

Pro závodní hry je možno zakoupit přídavné nášlapné pedály, řadící páku i skutečný volant. Po propojení s hrou umožňující tyto doplňky, se pocit jízdy v autě stává již téměř opravdový. Po nabourání se vám zde ovšem nic nestane a bez jakéhokoli postihu pokračujete ve hře.

Další zajímavé články z rubriky technika a hiTech

Zajímavosti ze světa mobilů

Opravdu skvělý hudební zážitek

Stylový design tašek na notebooky

Kvalitní fotoaparát v mobilu?

Domácí kino - zažijete neskutečnou podívanou

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Připravte se na letošní festivaly – Techno a trance
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies