Potetována striptérka - Michelle "Bombshell" McGee

Drsňákům se tato hubatá a hlavně potetovaná striptérka, která se živí i modelingem bude zamlouvat. Tahle holka si opravdu věří, její sebevědomí jí může každá druhá závidět. A je tedy nutno říct, že mezi největší krasavice se určitě zařadit nedá.

fooyoh.com

Do podvědomí se samozřejmě dostala díky svému tetování, ale především tím, že Sandře Bullock svedla chlapa (Jesse James) a ještě na tom románku dokázala vydělat slušné prachy.

anorak.co.uk

Michelle si věří hlavně ve svém postelovém umění, s klidným svědomím na veřejnosti hlásá, že Sandru mnohonásobně předčí právě v posteli. Taky ji přes média vzkázala, ať jí poděkuje za nevěru s jejím mužem. Hodná holka, co vy na to

McGree má za sebou také nějaký ten skandál. Možná si ji pamatujete z fotek, kde pózovala v nacistické uniformě. McGee za tyto fotky byla obviněna z neonasicmu, ale podle ní prý žádný rasismus nešlo.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Gadgety do třetice všeho originálního
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies