Playmate Petra Tůmová

Že mohou být i ženy po porodu krásné, dokazuje nová česká playmate Petra Tůmová. Kvůli nedostatečné výšce nikdy neměla šanci stát se modelkou, a tak si splnila jiný sen – stala se lednovou playmate časopisu Playboy.

Modelka Petra Tůmová pózuje polonahá

Kdo je Petra Tůmová

Petra Tůmová se narodila v roce 1983 a od svých šesti let se věnuje tanci. Navštěvovala nejrůznější taneční školy a dodnes vystupuje na některých tanečních akcích. Zdá se, že právě tanec je tajemstvím její krásné, pevné postavy i sex appealu. Ani narození dcery její krásu nijak neovlivnilo.

Petra a její kariéra

Petra Tůmová bohužel kvůli menšímu vzrůstu nikdy nedostala šanci stát se modelkou – a je více než pravděpodobné, že kdyby tuto šanci získala, ukázala by, co v ní je. Fotila tedy alespoň pro módní katalogy a časopisy a vystupovala v několika televizních reklamách. V rámci těchto prací spolupracovala se známým a úspěšným fotografem Vladimírem Štrossem.

Petra Tůmová nahá v časopise Playboy

Byl to právě Vladimír Štross, kdo Petře Tůmové nabídl focení pro Playboy. V časopise se pak objevila jako lednová playmate. Sexy snímky se fotily v jihoamerické Venezuele, a to především v jednom hliněném městečku připomínajícím skanzen.

Soukromí se ale Štross ani Tůmová nedočkali – nahou ženu zakrátko pozorovaly celé hloučky zvědavých lidí. Petra se naštěstí nestyděla a ochotně pózovala i před publikem. Jak sama přiznává, odmalička má v sobě notnou dávku exhibicionismu.

A co na její fotky v Playboyi říká rodina? Maminka ačkoliv není proti, údajně neměla odvahu se do časopisu podívat. Přítel Petře fandí a s fotkami problém nemá.

Petře Tůmové se tedy jeden sen splnil. Neusíná ale na vavřínech a snaží se na sobě pracovat i v oblasti herectví. Její dalším přáním je zahrát si Bond girl. Uvidíme, kam až to tato sexy brunetka dotáhne.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.5 Počet: 2 Nejlepší: 4 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

První sexy fotky Vanessy Hudgens!
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies