Pánové, dostali jste kopačky? Zde tipy na zlepšení nálady

Jste čerstvě po rozchodu a stále se vám nepodařilo přijmout realitu? Cítíte se pod psa a nemáte náladu? Rozchod není příjemná věc a dokáže srazit na kolena i toho největšího siláka. Není ostuda si přiznat, že vás kopačky od přítelkyně dostaly. Co ale přijít na jiné myšlenky? Trochu se pobavit, užít si a zlepšit špatnou náladu? Máme pro vás několik tipů, se kterými si náladu zvednete raz dva!

muž

Tip první: pivko s kamarády

Mnohdy není nic lepšího, nežli se obklopit kamarády a dát si tzv. do nosu. Funguje to skvěle, schválně to zkuste. Jen vy, parta přátel a zásoba chlazeného moku. Který muž by takhle strávenému večeru dokázal říci ne?

Tip druhý: striptýz

Chcete-li po rozchodu přijít na jiné myšlenky, co takhle nechat starosti a strasti odplynout při pohledu na krásnou striptérku? Mnozí striptýz považují za formu umění, tak se nestyďte a vyrazte za „kulturou“.

Tip třetí: erotická masáž

Nechat se rozmazlovat krásnou dívkou, užívat si smyslné doteky a zažít něco, na co opravdu jen tak nezapomenete? Ano, i takhle se dá vzpamatovat z rozchodu! Například erotická masáž penisu vás přivede na úplně jiné myšlenky. Vybrat si můžete i z dalších typů vzrušujících masáží – co třeba zkusit mýdlovou masáž, tenga egg, nuru masáž nebo se nechat obšťastnit hned dvěma masérkami naráz?

Erotické masáže Praha - v salónu Infinity SPA probíhají v maximálně diskrétním prostředí, takže se není čeho bát. Nejenže uvolní vaši mysl, ale přinesou vám maximální rozkoš a zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Ve společnosti krásné dívky nezbude po smutku z rozchodu jediné památky.

Tip čtvrtý: adrenalinový zážitek

Zapomenout na zradu od přítelkyně můžete i tak, že černé myšlenky vytěsníte z hlavy pořádnou dávkou adrenalinu. Ten rozproudí krev v žilách, zvedne vám náladu a přinese do těla vzrušující pocity. Zkuste něco, při čem vám adrenalin rozpumpuje krev v těle – co třeba seskok padákem nebo bungee-jumping? U těchto aktivit zaručeně přijdete na jiné myšlenky!

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 2 Nejlepší: 5 Nejhorší: 1

Diskuze

Vybrané video

Mila Kunis dobývá Hollywood
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies